Про центрПослугиНОВИНКИНаші фахівціПрайс-листЗадати питанняПодарункові сертифікати
ОНЛАЙН ЗАПИС
x
СПА-центр

   067 440 56 79

  050 10 10 325

г. Біла Церква, вул. Шевченка 146, пр 241

ОНЛАЙН ЗАПИС замовити дзвінок
ОНЛАЙН ЗАПИС замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Парафінотерапія - прогрівання без опіків

Однією з найбільш безпечних і приємних процедур вважається нанесення на шкіру одного або декількох шарів розплавленого парафіну. Ця речовина починає танути, досягаючи комфортної для людини позначки 52 градусів. При нанесенні на шкіру, парафін віддає тепло не відразу, а порціями. Це повністю виключає появу опіків.

Парафінотерапія в косметології і лікувальних процедурах застосовується у вигляді ванн, аплікацій або пошарового нанесення. Методика безпечна і може бути застосована для будь-якої частини тіла. Нею усувають гематоми, знімають болі при захворюваннях опорно-рухового апарату.

Як ванна процедура парафінотерапії використовується вкрай рідко. Набагато частіше зустрічається нанесення парафіну та маси на невеликі ділянки шкіри або ж ванночки невеликого обсягу. Шкіра під дією тепла розм'якшується (особливо верхній шар), розкриваються пори і починає рясно виділятися піт. Але при цьому щільний шар маси не дає волозі випаровуватися, відновлюючи водний баланс і зволожуючи шкіру.

Вельми популярна також парафінотерапія для рук і ніг. Регулярне проведення сприяє загоєнню дрібних тріщин, усуває лущення, перешкоджає деформації кісткових тканин, зміцнює нігті. Шкіра стоп після сеансу стає м'якою і гладкою, зникають мозолі і грубий шар шкіри. Для таких випадків парафін накладається пошарово.

Найчастіше парафінотерапія в салоні високого рівня супроводжується ароматерапією: в масу додають ефірні та лікувальні масла, водорості, екстракти, бальзами або вітаміни. Натуральний аромат допомагає повністю розслабитися і відпочити, в той час як цінні компоненти добавок працюють всередині парафіну та аплікації.

Всім мешканкам Білої Церкви і довколишніх міст доступна парафінотерапія, ціна сеансу прийнятна. Телефонуйте в СПА центр «Беладент» за вказаним вище телефоном або вибирайте запис онлайн. Бути красивою з нами зовсім недорого і просто. Телефонуйте!

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ НАШОГО СПА ЦЕНТРУ?

  • ВИСОКА КВАЛІФІКАЦІЯ ПЕРСОНАЛУ
  • НАТУРАЛЬНІ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ
  • НАДІЙНЕ І СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • РІЗНОМАНІТНІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ та СПА ПОСЛУГ
  • САМА ПРИЄМНА АТМОСФЕРА
  • РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ КОЖНОЇ ПРОЦЕДУРИ
ОНЛАЙН ЗАПИС
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква,

вул. Шевченка 146, пр 241

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 390 777

мобільний:

067 440 56 79
  050 101 03 25
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний