Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Дитяча ортодонтія в Білій Церкві

У віці 6-7 років у дітей починає формуватися прикус і молочні зуби змінюються на постійні. При цьому приблизно 90% дітей мають вроджені дефекти прикусу. Такі проблеми простіше вирішити в ранньому віці, але на дитину зазвичай не діють пояснення про те, що лікування проводиться заради його ж здоров'я.

Виправленням прикусу у дітей в Білій Церкві займаються досвідчені лікарі-ортодонти стоматологічної клініки «Беладент». Наші фахівці знають, як зробити відвідування стоматолога цікавим для дитини. Непосидючі малюки швидко захоплюються розповідями лікаря і демонстрацією незвичайних пристосувань, які зроблять їх зубки красивими і здоровими. Дитячий ортодонт на першому прийомі знайомитися з дитиною і проводить огляд, в результаті якого визначає ефективний метод лікування.

Як розпізнати неправильний прикус у дітей

 

Буває так, що зуби розташовані рівно, але, не дивлячись на це, порушення прикусу все ж присутні. Стоматологи наполегливо рекомендують відвести дитину віком 6-7 років на огляд до ортодонта. Спільними ознаками порушення прикусу є:

  • Неправильне положення зубів
  • Порушене положення язика
  • Порушення при пережовуванні і ковтанні їжі
  • Неправильна вимова певних звуків
  • Асиметрія лиця

Виправлення неправильного прикусу у дітей не варто відтягувати, оскільки це може привести до розвитку карієсу і захворювань пародонти. Лікування може проводиться пластинами на зуби або брекетами. Метод визначає лікар залежно від складності випадку і індивідуальних особливостей пацієнта.

Пластини на зуби

Конструкції бувають знімними і незнімними. Перші призначені для корекції незначних викривлень зубного ряду. Знімні пластини зазвичай одягають на ніч і кілька годин вдень. Термін лікування в цьому випадку складе приблизно 2 роки. Незнімні пластини мають пластикову основу, яка прилягає до піднебіння, металеві дуги і, на відміну від знімної конструкції, спеціальні замочки на зуби. В курсі лікування дугу стягують потрібним чином, надаючи помірний тиск на коронки неправильно розташованих зубів. Такі пластинки на зуби можуть виправити більш серйозні порушення прикусу.

Ортодонт також може призначити скоби на зуби (брекети). За конструкцією дитячі брекети нічим не відрізняються від дорослих і принцип їх дії аналогічний. Єдиною відмінністю є можливість поставити кольорові брекети. Використовуючи різнокольорові еластичні лігатури всіх кольорів веселки, лікареві вдається зробити конструкцію привабливою для дитини. Вартість скоб на зуби буде залежати від їх типу, необхідності лікування одного або обох зубних рядів.

 

 

 

 

 

 

Записуйтеся на прийом до дитячого ортодонта в Білій Церкві в клініку «Беладент». Наші фахівці підберуть найкращий метод вирівнювання прикусу і зроблять лікування ефективним, але непомітним для Вашої дитини.

 

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний