Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Проведення гігієни порожнини рота у дітей

Відомо, що починати піклуватися про здоров'я зубів необхідно ще до їх появи. У перші місяці життя дитини, відбувається активне заселення бактеріями всіх слизових оболонок організму. Після появи мікробів у ротовій порожнині, виникає сприятливе середовище для утворення карієсу і виникнення захворювань.

Гігієна порожнини рота у дітей до 6 місяців полягає в протиранні ясен слабо концентрованим содовим розчином, нанесеним на марлю або спеціальну щіточку. З появою першого зуба, основний інструмент в догляді за ротовою порожниною - зубна щітка, пасти, ополіскувач та зубні нитки. Завдання батьків - якомога раніше пробудити інтерес у дитини до чищення зубів. Гігієна порожнини рота для дітей, для початку, може стати грою в повторення за дорослими, а згодом перерости в обов'язковий щоденний ритуал.

Ігнорування правил гігієни ротової порожнини небезпечно

Ігнорування основних правил гігієни ротової порожнини провокує розвиток бактерій і викликає захворювання порожнини рота у дітей. Дотримання правил гігієни послужить профілактикою:

 • Гострого кандидозу (молочниці), якому найбільш схильні немовлята;
 • Стоматиту;
 • Піодермії;
 • Гінгвіта (запалення ясен);
 • Розвитку карієсу;
 • Пульпіту (запалення пульпи);
 • Періодонтиту.

Будь-якому захворюванню порожнини рота у дітей можна запобігти. Саме для цього необхідні ретельні процедури гігієни порожнини рота і регулярні огляди у стоматолога, починаючи з самого раннього віку.

Допомога професіоналів в питанні гігієни порожнини рота

Регулярна гігієна порожнини рота необхідна для того, щоб не допускати затвердіння м'якого нальоту і перетворення його в зубні камені. Серед послуг клініки «Беладент» є і професійна гігієна порожнини рота у дітей. Наші досвідчені лікарі проводять всі види лікування зубів у дітей. Але набагато важливіше провести якісну профілактику цих самих захворювань, вдаючись до професійної гігієни порожнини рота.

Під час процедури лікар за допомогою спеціальної щітки і пасти проведе полірування зубів. Це допоможе не тільки видалити зубний наліт, але і наповнить емаль корисними для неї мінераламі. Після чистки, в деяких випадках, рекомендується вдатися до фторування зубів. Дітям, у яких нещодавно прорізалися постійні жувальні зуби, може бути запропонована процедура герметизації фісур. Все це проводиться для запобігання розвитку карієсу та інших захворювань порожнини рота.

Як часто належить проводити таку процедуру, визначає лікар індивідуально. Запишіться на консультацію до фахівця прямо зараз. Ми подбаємо про здоров'я зубів Вашого малюка.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний