Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Лікування молочних зубів. Найпоширеніші захворювання зубів у дітей

Діти особливо неохоче дотримуються правил гігієни порожнини рота, але із задоволенням їдять солодке. Найпоширенішою причиною карієсу молочних зубів і його ускладнень (пульпіту, періодонтиту і флюсу) є ураження емалі патогенними мікроорганізмами. Лікування не можна відкладати і тим більше чекати, поки молочний зуб випаде. Інфекція може спровокувати ускладнення під час росту постійних зубів або посилити інші запальні процеси в організмі дитини.

Найбільш часто лікарям доводиться проводити лікування карієсу молочних зубів. Причина швидкого утворення  каріозної порожнини криється в тонкій емалі молочного зуба і м'якому дентині, який руйнується швидше, ніж у дорослої людини. Якщо лікар зауважує карієс на етапі білої або коричневої плями, то може бути призначено фторування, сріблення емалі або герметизація фісур. Це зміцнить емаль і призупинить розвиток патогенних мікроорганізмів. А через деякий час молочний зуб замінить постійний.

Коли в зубі дитини помітна порожнина, лікування не обійдеться без пломбування. Уражені тканини зуба видаляються, порожнина обробляється антисептичними засобами і пломбується. У разі сильного руйнування коронки зуба можливо необхідно буде провести пломбування каналів і реставрацію коронки молочного зуба. Всі ці послуги надають кваліфіковані дитячі стоматологи клініки «Беладент» в Білій Церкві.

Як проводиться лікування молочних зубів при ускладненнях карієсу

Коли карієс дістався до пульпи зуба, розвивається пульпіт. Часто дитина переносить захворювання безсимптомно, тому важливо регулярно відвідувати стоматолога, щоб вчасно помітити запалення і зберегти пульпу.

Якщо мікроорганізми поширилися ще глибше в тканини молочного зуба, виникає періодонтит або періостит (флюс). В останньому випадку відбувається запалення окістя, що дуже важко і болісно переноситься організмом дитини. Лікування зубів у дітей в цих випадках відбувається шляхом видалення уражених тканин, пломбування каналів і призначенням протизапальних лікарських препаратів. Метод лікування визначає стоматолог після огляду і аналізу рентген знімків.

Анестезія для дітей

Лікування карієсу молочних зубів і його ускладнень в більшості випадків під місцевою анестезією. З огляду на особливості дитячого організму, може бути призначена премедикація - прийом препаратів, що підсилюють дію знеболюючого. Загальна анестезія застосовується вкрай рідко, наприклад, якщо лікування займе багато часу або дитина занадто непосидюча і буде заважати маніпуляціям стоматолога.

Лікування карієсу у дітей проводять з перервами. Загальна тривалість візиту повинна бути приблизно 30 хвилин, поки дитина не втомилась. Також для дітей можуть застосовуватися спеціальні пломбувальні матеріали і пасти.

Щоб записатися на прийом до дитячого стоматолога клініки «Беладент» в Білій Церкві, заповнюйте форму онлайн записи. Відвідуйте стоматолога разом зі своєю дитиною не рідше 1 разу на 4 місяці!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний