Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Для чого призначена операція синус-ліфтинг

У імплантології часто ставати питання нестачі кісткової тканини для імплантації імпланта. Особливо часто це спостерігається в області жувальних зубів верхньої щелепи. Кісткова тканина тут досить тонка, оскільки межує з гайморовою  пазухою. Кісткова пластика в стоматології допомагає вирішити проблему нестачі твердих тканин для якісної імплантації штіфа.

Особливо операція необхідна, коли після втрати верхніх жувальних зубів пройшло більше місяця. При цьому тонка нижня стінка гайморової пазухи починає виснажуватися ще сильніше, не отримуючи звичного жувального навантаження. У деяких людей в силу індивідуальної анатомічної будови, кістка дуже тонка. Це заважає проведенню імплантації навіть в разі невідкладного звернення до клініки після втрати зуба. В результаті огляду та рентген знімка лікар може призначити закритий чи відкритий синус ліфтинг.

Принцип проведення кісткової пластики

Метою є підведення ділянки дна гайморової пазухи вище свого початкового рівня, а простір, що утворився заповнюється Остеопластичним матеріалом. Після того, як матеріал приживеться, в сформоване ложе можна імплантувати штіф необхідної довжини.

Закритий синус ліфтинг є більш щадною операцією. Проводиться, коли товщина кісткової тканини не менше 7-8 мм і необхідно відновити не більше 2-х зубів. Підведення дна пазухи здійснюється за допомогою хірургічної фрези і остеотома. При цьому операція синус ліфтингу і вживлення імпланта проводиться за один прийом. Лікар робить зовсім невеликий отвір, що дорівнює діаметру штіфа і обережно спонукає дно гайморової пазухи, не порушуючи її цілісності, остеотомом.

Відкритий синус ліфтинг, ціна на який буде вище, - більш складне втручання. Застосовується, коли необхідна імплантація трьох і більше зубів, а шар кісткової тканини досить тонкий. Маніпуляції проводяться через спеціальне «вікно» в кістки, виконане за допомогою бормашини. Слизова оболонка пазухи відсувається і порожнину заповнюють кістковим трансплантатом. Операція відкритого синус ліфтингу завжди проводиться під анестезією. Після маніпуляцій лікар призначає курс протизапальних препаратів або антибіотиків. Для введення імпланта необхідно повне загоєння кістки і м'яких тканин навколо неї.

Як трансплантат може використовуватися кістковий матеріал, природного або синтетичного походження. Його тип також призначає Ваш лікуючий лікар. На синус ліфтинг ціна залежить від методики проведення операції, обсягу роботи і типу обраного матеріалу для відшкодування кісткової тканини.

Лікарі стоматологічної клініки «Беладент» в Білій Церкві володіють великим досвідом проведення подібних хірургічних маніпуляцій. Кісткова пластика проводиться акуратно за допомогою сучасних інструментів для того щоб виключити пошкодження слизової гайморової пазухи. Для запису на прийом і рентген знімок телефонуйте за контактним номером або скористайтеся формою онлайн запису.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний