Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Що потрібно знати про видалення зубів мудрості

Операція з видалення зуба мудрості, як і будь-яка інша операція, призначається за певними показниками, має протипоказання і особливості в пост догляді. В першу чергу, видалення 8-го зуба рекомендується тільки в тих випадках, коли врятувати його вже неможливо, а саме:

 • Утруднений доступ до його якісного лікування;
 • Зуб вражений важким ступенем пародонтиту;
 • В результаті травми, був зламаний корінь зуба;
 • Зуб дістопірованний (змістився зі свого місця);
 • Сильний нахил зуба, який завдає шкоди м'яким тканинам.

Зуби мудрості, видалення яких проводитися під місцевою анестезією, забороняється оперувати в таких випадках:

 • Під час ГРВІ у пацієнта;
 • При захворюваннях серцево-судинної системи;
 • При цукровому діабеті;
 • Пацієнтом був перенесений інфаркт міокарда протягом останнього року;
 • Психічні хвороби в стадії загострення.

Як проходить операція і рекомендації в пост періоді

Вранці перед операцією рекомендується прийняти будь-який седативний засіб (заспокійливе). Стандартна схема видалення зуба, до якого важкий або взагалі обмежений доступ, виглядає наступним чином. Під місцевою анестезією, через розріз слизової створюється доступ, за допомогою бору в кістковій тканині формується отвір і поступово зуб, розділений на частини, витягується фрезою або диском. Після цього в лунку поміщаються ліки і вона зашивається. Вирвати зуб мудрості таким способом можна за один візит. Загальна тривалість процедури в середньому становить від 30 хвилин до години.

Рекомендації після видалення зуба мудрості полягають у своєчасному прийомі, призначених лікарем, ліків. Після хірургічного видалення може розвинутися набряк і буде відчуватися біль в оперованій зоні. Для зняття неприємних відчуттів і прискорення реабілітаційного періоду (близько тижня), виконуйте всі розпорядження лікаря.

Сучасна методика видалення зуба

Виконати видалення зуба мудрості в Білій Церкві за хорошою ціною і якісно можна в клініці «Беладент». Крім стандартного способу ми практикуємо сучасну методику, безболісне видалення зубів за допомогою ультразвуку (лазером). Якщо Ви шукайте, де видалити зуб мудрості безболісно, ​​значить, вам потрібно записатися на прийом до нашого фахівця.

Проведення стоматологічних хірургічних операцій з використанням ультразвуку - найкращий спосіб з багатьох причин. За допомогою ультразвукової указки розрізається тканина з максимальною точністю, без пошкодження ясен, нервів і судин. Апарат працює безконтактно, що повністю виключає ймовірність інфікування. Хвилям ультразвуку піддаються будь-які тканини, навіть найтвердіші. При цьому, прилеглі м'які тканини знаходяться в цілковитій безпеці, виключається їх випалювання. Швидкість такої операції збільшується на 15-20 відсотків.

Вартість видалення зуба з використанням ультразвуку трохи вище, ніж звичайним хірургічним шляхом. Але з огляду на всі переваги операції і полегшений період відновлення, стає ясно, який метод краще.

Якщо неможливо провести лікування зубів мудрості, зверніться за допомогою до хірурга стоматолога. У клініці «Беладент» можна виконати видалення зуба мудрості, ціна процедури доступна. Для запису на консультацію до досвідченого фахівця, заповніть форму онлайн запису на сайті.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний