Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Протизапальна терапія в стоматології

Захворювання пародонту викликають запалення тканин, навколишніх зубів пацієнта. Пародонт виконує ряд важливих функцій в організмі людини. До основних з них відносять:

  • Бар'єрна - забезпечує захисний ефект і перешкоджає розмноженню небажаних мікроорганізмів.
  • Трофічна. Виражається процесом зміни кровотоку при жувальних навантаженнях.
  • Пластична - оновлення і відновлення клітин тканин.
  • Амортизуюча - допомагає коригувати і розподіляти навантаження під час пережовування їжі.

Коли тканини пародонту запалюються, відбувається порушення перерахованих функцій. А при тривалому запальному процесі, пацієнт схильний до високого ризику розвитку атрофії кістки альвеолярних відростків. В результаті цього виникає рухливість зубів і їх втрата.

Протизапальна терапія в стоматології спрямована на лікування запального вогнища. Це дуже важливий комплекс заходів, який допомагає повернути пацієнтові нормальний психологічний стан, рівень соціальної адаптації та запобігає загостренню будь-яких хронічних захворювань в організмі.

Найчастішими причинами призначення протизапальних препаратів є такі захворювання як гінгівіт і пародонтит. Вони становлять майже 90% від усіх поразок пародонту. У більшості випадків, дані захворювання протікають важко для пацієнта і несуть наслідки не тільки для зубощелепної системи, а й завдають шкоди всьому організму.

Причиною розвитку гінгівіту і пародонтиту є мікроорганізми, а точніше, різні їх поєднання. До певного моменту захисна запальна реакція організму непомітна клінічно. Її виконує слина і природна мікрофлора ротової порожнини. Коли кількість мікроорганізмів перевищує критичний поріг, запальна реакція стає видимою. Вона проявляється в почервонінні ясен, синюшності або припухлості м'яких тканин.

Якщо професійна чистка від отверділих бактеріальних накопичень не допомагає до кінця вирішити проблему, лікар може призначити антибіотикотерапію або антибактеріальну терапію. Коли це допомагає лише не на довго зупинити запальний процес, то стоматологи вдаються до протизапальної терапії. Препарати що призначаються можуть впливати на одну або кілька фаз запального процесу. Це можуть бути стероїдні і нестероїдні протизапальні препарати, ферментні, в'яжучі, вітаміни А, С, Р, Е і так далі. Вибір засобу в стоматологічній клініці «Беладент» проводиться з урахуванням етіології (причин появи) і специфіки протікання захворювання (патогенезу). Таким чином можуть призначатися місцеві засоби або препарати в формі таблеток, полоскання і т.п.

Варто відзначити групу нестероїдних протизапальних засобів, які додатково надають жарознижувальний та болезаспокійливий ефект.

При захворюваннях пародонту дуже важливо усунути запалення м'яких тканин ротової порожнини. Для цього стоматолог клініки «Беладент» призначить Вам засоби, виходячи з проведеного огляду і ряду аналізів. У разі виникнення запальних процесів ротової порожнини записуйтеся до нас на прийом по телефону або через форму онлайн записи на сайті.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний