Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Зубні коронки з металокераміки або цільнокерамічні коронки - що вибрати?

Популярним видом протезування сьогодні є коронки з металокераміки і безметалевої кераміки. Обидва варіанти мають високу міцність і не стираються з роками. Але є відмінності в естетичних властивостях, цінової категорії і ступеня препарування зуба під коронку. Розберемо що краще вибирати в конкретному випадку.

Коронка металокерамічна складається з основи - литого металевого каркаса товщиною 0,3 - 0,5 мм, поверх якого нанесена керамічна маса. Основа може бути виготовлена ​​з кобальто- або нікель-хромового сплаву, а також дорогоцінних металів. Керамічне облицювання надійно зчіплюється з металевою основою завдяки технології випалу коронки в печі (температура близько 900 градусів).

Перевагами коронок з металокераміки є:

Прийнятна естетика. Сучасні коронки мають природний вигляд і їх складно відрізнити від живих зубів.
Міцність і довговічність. Металевий каркас - це дуже міцна основа, а шар кераміки не піддається стиранню і, природно, не схильний до карієсу.
Простота корекції. Бувають рідкісні випадки відколу незначної частини керамічної маси. Це легко виправляється протезистом прямо в порожнині рота пацієнта.
Вартість металокераміки відносно невисока, якщо порівнювати з керамічними коронками.

До недоліків відносять:

Значне препарування зубів під металокераміку. Через товщини стінок цього типу коронок, зішліфовується від півтора до двох міліметрів верхівки зуба з усіх боків.
Часто необхідно депульпування зуба.  Якщо зуб під коронку однокореневий, то при препаруванні існує ризик термічного опіку пульпи. Тому її відразу видаляють і пломбують кореневі канали. Великі корінні зуби з двома і трьома країнами можливо залишити живими, якщо вони не уражені карієсом.

Альтернатива - керамічні коронки на зуби

Безумовно, кераміка лідирує за естетичними властивостями. Завдяки здатності кераміки пропускати через себе світло, відрізнити такі коронки від натуральних зубів неможливо. Кераміка відмінно сприймається організмом людини і абсолютно гіпоалергенна. По міцності керамічна коронка лише незначно поступається металокераміці. Таке протезування лікарі завжди радять для зони посмішки, хоча кераміка цілком може встановлюватися і на жувальні зуби. До недоліків безметалевих керамічних коронок можна віднести:

У разі порцелянової коронки можна виготовити мостовідний протез - можливі тільки поодинокі варіанти.
Ціна керамічної коронки досить висока. Але це цілком виправдовують  естетичні властивості і відчуття комфорту пацієнтом.

Висновки

Вартість коронки з металокераміки дозволяє встановити її на жувальні і передні зуби, але це не завжди дозволяють робити естетичні властивості. Тому для зони посмішки краще віддати перевагу кераміці. Якщо Ви проти значного препарування зуба, то в будь-якому випадку вибирайте металеву кераміку.

Який тип протезування підійде Вам краще, підкаже досвідчений лікар протезист клініки «Беладент» в Білій Церкві. Щоб записатися на консультацію і попередній огляд, дзвоніть нам за контактним номером!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний