АкціїПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ

0456 39 04 44    0456 39 04 45

067 247 06 96    068 350 94 69

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Стоматологічна клініка «Беладент»

Секрети посмішок наших пацієнтів

Приватна стоматологія «Беладент» - це світла красива будівля зовні і такі ж світлі і чуйні лікарі всередині. Ми пишаємося своєю клінікою, яка вже понад 25 років в особі професійних стоматологів дарує людям здорові і красиві посмішки.

«Беладент» - передова широкопрофільна стоматологічна клініка в Білій Церкві. Всі ціни на стоматологічні послуги знаходяться в доступних рамках, а якістю нашого обслуговування вже задоволені понад 16 000 клієнтів. Оцініть також і ви наш сервіс і професіоналізм фахівців!

Навіщо Вам використовувати наш сайт?

Ми поділяємо ваше бажання отримувати максимум інформації про роботу нашого стоматологічного центру і методиках лікування. Тому стоматологічний центр «Беладент» радий вітати вас на своєму сайті, де ви знайдете всю інформацію про лікарів нашої клініки і напрямках, в яких ведеться діяльність.

Щоб отримати кваліфіковані послуги стоматолога в зручний для вас час, записуйтеся на онлайн прийом. Якщо у вас є термінове питання - ви отримаєте відповідь через зручну форму зворотного зв'язку на сайті.

Сучасна сімейна стоматологія

У клініці «Беладент» є також дитячий стоматологічний кабінет, тому ми надаємо стоматологічні послуги (Біла Церква) для абсолютно всієї вашої сім'ї. На кожну людину заводиться індивідуальна медична картка і ведеться історія хвороби. Лікарями детально фіксується вся інформація про лікування. Таким чином мінімізуються ймовірні ризики, а ефективність лікування зростає.

Ви можете переконатися в тому, що клініка використовує найновішу спеціалізовану техніку щоб максимально прискорити і знеболити процес лікування. Ми суворо дотримуємося всіх необхідних заходів: стерильні інструменти зберігаються в ультрафіолетових боксах і обробляються перед використанням спеціальними засобами, а всі витратні матеріали є одноразовими.

Ваш найкращий лікар стоматолог

Вартість стоматологічних послуг ми тримаємо для вас на середньому рівні, але від своїх лікарів вимагаємо підвищеного рівня професіоналізму. Стоматологи нашої клініки - визнані майстри. Всі лікарі та їх асистенти, які працюють в «Беладент», мають найвищий рівень компетенції і постійно розвиваються в своїй сфері. Наші фахівці регулярно беруть участь в престижних міжнародних конференціях, симпозіумах і семінарах, оперативно осягають і успішно впроваджують передові методики в області лікування зубів.

Кожен зубний лікар в «Беладент» володіє безпрецедентним досвідом лікування найскладніших стоматологічних захворювань. Якщо ваші проблеми не змогли вирішити -приходьте в «Беладент». Вам допоможе саме наш стоматолог - якісно і ефективно!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський: 0456 39-04-44
              0456 39-04-45

мобільний: 067 247-06-96
                   068 350-94-69

Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний