Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Лікар-дієтолог в Білій Церкві на сторожі вашого здоров'я і краси

Правильне харчування - запорука гарного самопочуття і відмінного зовнішнього вигляду. Адже ми - те, що їмо. Всі продукти, які потрапляють в наш організм, розщеплюються на мікроелементи, які будують клітини нашого організму. Виходить, що ми самі вирішуємо яким буде будова нашого організму, чого потрапить більше, а чого менше і як це все відбитися на нас.

У штаті співробітників центру здоров'я Беладент працює висококваліфікований лікар дієтолог, який допоможе Вам налаштувати раціон правильного харчування, виходячи з індивідуальних особливостей організму.

Основна проблема, з якою звертаються до дієтолога - це різні стадії ожиріння. Варто відзначити, що це не просто зовнішній дефект, а серйозне захворювання. Його результатом може стати серцевий напад, інсульт, інфаркт та інші небезпечні хвороби. Також консультація дієтолога може знадобитися при погіршенні стану шкіри, появі акне. Ці утворення  і запалення - сигнал вашого організму про внутрішні порушення, які також можуть бути викликані неправильним харчуванням.

Навіщо потрібен дієтолог для схуднення або чим небезпечне ожиріння?

Жирова тканина людського організму синтезує і зберігає біологічно активні речовини, які здатні вплинути на функціонування органів і їх груп. Прикладом може бути естроген, який зберігається в жировій тканині. Жіночий гормон згубно діє на чоловіків, знижує його потенцію, призводить до розвитку цукрового діабету. Тому дієтолог для схуднення чоловікам потрібен не менше, ніж жінкам.

Інший елемент - нейропептид Y. Саме він «винуватець» того, що людям з ожирінням хочеться їсти більше і частіше. нейропептид Y стимулює апетит. З накопиченням жирової тканини, даного елемента ставати все більше і апетит зростає. В цей час Лептин діє навпаки - прагне знизити апетит, тим самим знижуючи рівень інсуліну і чутливість тканин до нього. Це призводить до розвитку цукрового діабету. Тому якщо Ви стрімко набираєте вагу і не стежите за харчуванням, радимо терміново записатися на прийом до дієтолога і змінити свій раціон.

 Зайва вага обов'язково впливає на печінку - на органі відкладається жир, який порушує природні функції органу. Обмін холестерину порушується, що загрожує розвитком атерогенезу, гепатиту, жовчнокам'яної хвороби.

Кому потрібен особистий дієтолог в Білій Церкві?

Наш дієтолог (Біла Церква) необхідний, якщо Ви:

 • Чи відчуваєте наявність зайвої ваги
 • Страждаєте від проблемної, сильно сухої шкіри, випадіння волосся
 • Виявили захворювання шлунка, печінки, нирок, кишечника або жовчного міхура
 • Виявили, що рівень холестерину в крові підвищений
 • Виявили цукровий діабет 2 типу
 • Страждаєте від варикозної хвороби
 • Чи помічаєте часто підвищений артеріальний тиск, є ішемічна хвороба
 • На етапі клімактеричного періоду
 • Вагітні або у Вас період лактації
 • Активно займаєтеся спортом
 • Чи не хочете старіти і бажаєте спробувати антиейджинг дієту

У центрі здоров'я Беладент на послуги дієтолога ціна знаходиться в середньому ціновому діапазоні. У нас Ви маєте можливість оздоровитися комплексно, а не просто прибрати симптоми захворювання. Щоб записатися на консультацію дієтолога, дзвоніть нам за будь-якого контактним номером.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00