Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Лікар мамолог. У яких випадках варто йти на прийом?

Найбільш небезпечним захворюванням молочних залоз є рак. Воно займає одне з провідних місць по частоті захворювань і смертності, причому з останніми роками рак молочної залози молодіє. Хворіють в тому числі і чоловіки, і перебіг захворювання в цьому випадку відрізняється агресивним характером.

Але позитивним фактом є те, що шанси повного одужання на початкових стадіях рівні 85% -95%. Сучасна медицина навчилася діагностувати недугу на ранніх стадіях. Певна заслуга в цьому фахівців вузького профілю. Одним з них є мамолог - це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз як у жінок, так і чоловіків.

Послуги даного фахівця доступні для жителів Білої Церкви і Київської області в медичному центрі Беладент. Записатися на прийом до мамолога можна по телефону або в реєстратурі клініки. Наші лікарі володіють великим досвідом в області діагностики злоякісних новоутворень, доброякісних ущільнень та інших патологій молочних залоз.

Своєчасне звернення до фахівця допоможе точно діагностувати захворювання і вчасно вжити заходів. Пам'ятайте, що велике значення у виявленні патологій на ранніх стадіях залишається самообстеження, яке варто проводити жінкам 1 раз на місяць після завершення місячних. Вас повинні насторожити такі явища:

  • напруженість молочних залоз;
  • стягнута або набрякла шкіра (по типу лимонної кірки);
  • почервоніння шкіри і поява втягнутою майданчика або пухлинного утворення;
  • виділення із сосків (особливо бурого, рудого або кров'янистого характеру).

Коли робити мамографію

Проведення цієї процедури призначає фахівець. Консультація мамолога потрібна пацієнтам, у яких присутні симптоми, описані вище. Не завадить обстеження у мамолога та жінкам, у яких спостерігається гормональний збій. Тобто консультацію мамолога може порадити ваш лікар гінеколог.

Наш центр оснащений найсучаснішим обладнанням, яке допоможе точно виявити або спростувати підозри на відхилення.

Онколог-мамолог. Як проходить прийом у фахівця?

Відвідування мамолога є обов'язковим для кожної жінки. Прийом зазвичай починається з бесіди з пацієнткою, під час якої фахівець уточнює чи є скарги і спадкова схильність до раку молочних залоз. Крім цього, лікар проводить огляд молочних залоз і дає направлення на діагностику, коли потрібно зробити мамографію. Ця процедура не що інше, як рентген грудей. Дану діагностику не призначають вагітним жінкам.

Те, як роблять мамографію детально пояснить лікар перед обстеженням. Зазвичай знімок молочних залоз робиться з 2 або 3 різних сторін, це займає кілька хвилин. Далі фахівець описує отримані знімки і розшифровує результат. Якщо є підозра на пухлину, то використовують не тільки апаратні дослідження, а й призначають додаткові процедури і аналізи. Вартість мамографії у нас невисока, що робить її проходження доступним для пацієнтів з різними фінансовими можливостями. Мамографія проводиться за призначенням лікаря мамолога, а ціна на неї вказана в прайсі.

У нашому медичному центрі прийом веде досвідчений фахівець, до якого можуть записатися жителі не тільки міста Біла Церква, а й прилеглих населених пунктів.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00