Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Необхідний хороший лор лікар в Білій Церкві? Звертайтеся в «Беладент»

Наш організм влаштований так, що органи, які лікує лікар лор, знаходяться поруч з головним мозком. Небезпека поширення запальних процесів в безпосередній близькості від мозку зрозуміла всім. Чи відчуваєте неприємні відчуття в носоглотці, вусі, горлі? Необхідний огляд у лор лікаря.

Не варто чекати посилення симптомів. Відразу ж записуйтеся до лікаря відповідного профілю. Менш поширена інша назва спеціалізації лікаря - отоларинголог. В медичних центрах застосовують обидва терміни.

Крім підозр на захворювання, консультація лора необхідна перед видаленням мигдалин, аденоїдів, вирівнюванням викривленої носової перегородки і т. д. Лікар отоларинголог для правильного лікування також вдається до серологічних дослідженням і різних видів діагностики (мазки і посіви). Їх результати уважно обробляються досвідченим фахівцем, а далі підбирається найбільш правильний варіант лікування. Можуть застосовуватися лікарські засоби, фізіотерапія або комплекс процедур.

Приватний медичний центр або поліклініка: де прийом у лора ефективніше?

Лор лікар веде прийом в державних або приватних медичних установах. Візит в муніципальну поліклініку часто вимагає від пацієнта залізного здоров'я і міцних нервів. Хворій людині складно вистоювати в довгих чергах. Послуги лор лікаря в приватних клініках привабливіше в плані комфорту і оптимального підбору схеми лікування. До того ж центри здоров'я мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання і можливістю провести необхідні дослідження на місці.

У переліку фахівців, якими пишається наш медичний центр, отоларинголог займає одне з перших місць. Звертатися до фахівця потрібно при:

  • травмах носоглотки або вушних травмах;
  • попаданні стороннього предмета в носоглотку або вушний прохід;
  • появі сірчаних пробок;
  • запальних процесах або абсцесах;
  • а також для профілактики або невщухаючих больових відчуттях.

Грамотно призначене лікування з урахуванням Вашого індивідуального стану в поліклініках утруднено, внаслідок стисненого до межі часу на прийом одного пацієнта. Лікар лор фізично не може приділити кожному випадку необхідний час, обмежуючись стандартним оглядом.

Центр здоров'я «Беладент» пропонує мешканцям Білої Церкви послуги медичних працівників з високим рівнем кваліфікації. Працюючі у нас фахівці проходять атестацію щороку. Підвищують рівень знань на відповідних курсах і медичних семінарах, постійно знайомляться з новими способами лікування і діагностування захворювань.

Набирайте вказаний на сайті номер для зв'язку з адміністратором. Діє самостійна запис на прийом до лора онлайн у зручний час. Телефонуйте!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00