Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Дитячий лікар педіатр в центрі здоров'я «Беладент»

Педіатр повинен супроводжувати Вашу дитину до 16 років. Саме в цей проміжок часу батьки можуть зіткнутися з безліччю питань, щодо здорового розвитку дитини. Дітям і підліткам властивий ряд окремих захворювань, якими не страждають дорослі. Лікар педіатр в «Беладент» обізнаний про симптоми таких захворювань і про період розвитку, коли хвороба може виникнути. Тому швидко розпізнає подібні порушення.

Консультації педіатра допоможуть батькам правильно реагувати на зміни в організмі своєї дитини, грамотно налаштувати раціон харчування, збалансувати фізичні навантаження, відповідно до групи здоров'я. Прийом лікаря педіатра - це можливість краще зрозуміти організм дитини і вжити необхідних профілактичних заходів.

Консультація лікаря педіатра в центрі здоров'я «Беладент»

Педіатрія в кожної сучасної клініки - це одне з найбільш важливих відділень. У нашому центрі здоров'я веде прийом хороший лікар педіатр. Кваліфікований фахівець має багаторічний досвід роботи з дітьми, тому у нас можна пройти дійсно професійну консультацію лікаря педіатра. При необхідності, будуть призначені аналізи, за результатами яких фахівець зробить точний діагноз і призначить лікування, враховуючи всі нюанси підбору лікарських засобів дітям.

Крім професійних навичок, фахівець нашого центру здоров'я швидко знаходить спільну мову з дітьми і розташовує до себе навіть самих замкнутих маленьких пацієнтів. Довіра між лікарем і дитиною - це дуже важливо, оскільки дитина повинна не боятися розповідати про симптоми, які відчуває. Прийом лікаря педіатра у нас - це тільки позитивні емоції і атмосфера спокою і взаємодовіри.

Лікарю педіатра нашої приватної клініки можна сміливо довірити здоров'я дитини!

Наш фахівець завжди пояснює батькам що він призначає дитині, як це правильно приймати і чому не можна уникати лікування. Якщо маленький пацієнт в такому віці, коли його доводиться умовляти приймати ліки, лікар доступно пояснить дитині чому рекомендації потрібно виконувати.

У нас в приватній клініці «Беладент» дипломований і досвідчений педіатр піклується про дітей з народження і аж до досягнення шістнадцятиріччя.

Дізнатися більш детальну інформацію або ж записати дитину на прийом можна за номерами, вказаними на сайті. Якщо необхідна термінова грамотна порада дитячого лікаря в Білій Церкві - просимо скористатися online-консультацією на сайті «Беладент».

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00