Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Коли потрібен лікар травматолог

Причини виникнення захворювань дуже різні: від проникнення в організм інфекційних агентів до травмуючих впливів. Наслідки, до яких можуть привести отримані травми, і які методи використовують для їх усунення вивчає спеціальний розділ медицини - травматологія.

Фахівці, які пройшли підготовку та накопичили чималий досвід у цій області, працюють у медичному центрі Беладент. Записатися на прийом травматолога до нас можна онлайн або зателефонувавши за контактним телефоном.

Кому необхідна консультація фахівця

Лікар травматолог спеціалізується на наданні допомоги при наявності пошкоджень тканин і органів, отриманих у результаті зовнішнього впливу. Тому скористатися його послугами варто пацієнтам, які зазнали:

 • ударів, розриву м'яких тканин і внутрішніх органів;
 • розтягнення сухожиль і зв'язок;
 • перелому кісток;
 • вивиху суглобів;
 • поранення.

Консультація травматолога потрібна не тільки людям, які зазнали впливу травматичного характеру, а й дітям із вродженими аномаліями опорно-рухового апарату. У ході прийому фахівець встановить причину виникнення болю, набряклості і призначить необхідне лікування, а при необхідності додаткові аналізи.

Відкладаючи на потім звернення до травматолога, потрібно пам'ятати, що зволікання у цьому випадку може привести до тяжких наслідків. Чим раніше доктор огляне місце забиття або поранення і призначить лікування, тим легше буде протікати процес загоєння.

Особливу увагу потрібно приділяти загальним симптомам, які супроводжують зовнішнє травмування. При появі запаморочення, судом, втрати свідомості слід негайно звертатися до лікаря.

Запис до травматолога в Беладент - оперативно і зручно

Прийом у цього фахівця починається із опитування пацієнта, під час якого лікар дізнається час і обставини, що призвели до травмування, а також уточнює симптоми захворювання. На підставі отриманої інформації складається історія хвороби і призначаються необхідні аналізи.

Якщо пацієнту потрібна негайна допомога, вона також буде надана доктором. Це може бути як накладення пов'язки на пошкоджену ділянку тіла, так і використання шини, корсета або гіпсу. При необхідності може бути призначено проходження томографії, МРТ або рентген. Після огляду пошкодженої ділянки і постановки діагнозу, фахівець розробляє курс лікування, а також подальшої реабілітації.

Запис до травматолога може знадобитися не тільки людям, постраждалим від зовнішніх впливів. Фахівці цього профілю займаються також лікуванням захворювань опорно-рухового апарату, таких як:

 • остеопорози;
 • артрити;
 • міжхребетні грижі;
 • подагра.

Якщо вам потрібен травматолог у Білій Церкві, то звертайтеся в клініку Беладент. У нас працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікації, які завжди готові прийти на допомогу. Записатися до них можна у будь-який зручний для вас час на сайті медцентру або за контактним телефоном.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00