Про центрПослугиНОВИНКИНаші фахівціПрайс-листЗадати питанняПодарункові сертифікати
ОНЛАЙН ЗАПИС
x
СПА-центр

   067 440 56 79

  050 10 10 325

г. Біла Церква, вул. Шевченка 146, пр 241

ОНЛАЙН ЗАПИС замовити дзвінок
ОНЛАЙН ЗАПИС замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

У наш час ін'єкційна косметологія має в розпорядженні величезну різноманітність естетичних процедур, мета яких не лише боротьба зі зморшками, але також і безопераційна підтяжка шкіри, ефективне і швидке живлення її вітамінами і мікроелементами, боротьба з целюлітом, видалення післяопераційних шрамів і рубців.

Методи ін'єкційної косметології дуже ефективні і при лікуванні шкірних захворювань, наприклад, висипах, зайва жирність або сухість шкіри, пігментації, акне, постакне, гіперпігментації, фотостаріння, вікові зміни.

Сьогодні, за допомогою ін'єкційної косметології, можна без хірургічного втручання, легко, швидко і практично не відчуваючи болю прибрати виражені носогубні складки, зморшки навколо ока, збільшити об'єм губ корекція локальних жирових відкладень.

Мезотерапія

Мікроін’єкції активних препаратів забезпечують насичення шкіри вітамінами, ферментами та антиоксидантами для оновлюючого та омолоджуючого ефекту. Мезоін’єкції коктейлів з високою ефективністю покращують обмінні процеси, розгладжують зморшки та усувають дефекти жирної та зрілої шкіри. Курс процедур сприяє посиленню продукування колагену та еластину, завдяки чому мезоліфтинг набув популярності та широкого застосування в anti-age косметології.

Біоревіталізація

Буквально «оновлення» – ін’єкційна терапія глибинного насичення шкіри гіалуроновою кислотою для активізації метаболічних процесів та поновлення водного балансу на клітинному рівні.

Ботулінотерапія

Ін’єкції ботулотоксину застосовують для розслаблення мімічних м’язів, розгладження зморшок та попередження появи нових осередків напруженості.

Плазмоліфтинг

Плазмотерапія – це малоінвазивна лікувально-косметична процедура з використанням відновлювальних ресурсів власної крові. Ін’єкції аутоплазми оздоровлюють та прискорюють трофічні процеси в організмі без ризику алергії та відторгнення. Центрифугована плазма крові насичує шкіру, покращує тонус, протидіє процесам старіння та прискорює регенерацію. Використовується в рамках anti-age терапії та для боротьби з алопецією.

Radiesse

Ефект від процедури ліфтингу порівнюють із результатом хірургічної підтяжки, також перевагою цієї процедури вважається досить довгострокове збереження — до 1,5 року. Radiesse вважають одним із найбільш ефективних філерів у світі, який не викликає запальної реакції в тканинах. Так же препарат нікуди не мігрує, а просто з часом повністю виводиться з організму природним шляхом.

Бланшинг

Унікальна техніка Бланшинг розроблена з метою розгладити зморшки. Ця сучасна процедура проводиться за допомогою препаратів, у яких міститься гіалуронова кислота. Суть процедури полягає у введенні філера в самі верхні шари шкіри. Саме ця інноваційна методика дозволяє заповнювати найдрібніші поверхневі зморшки. Сучасний ін’єкційний метод помітно омолоджує й уповільнює появу ознак передчасного старіння.

Ферментотерапія PB Serum

Ферментотерапія чи ензимотерапія PB Serum medical. Революційна методика омолодження шкіри обличчя і тіла шляхом введення ензимів. Процедура PB Serum medical дає миттєвий результат, не викликає побічних ефектів і усуває дефекти. Дана процедура передбачає забезпечення ліфтинг, усунення в'ялості, відновлення колагенової структури шкіри, має потужний дренажний ефект, сприяє зменшенню набряклості, значно покращує якість тканин і їх зовнішній вигляд. Процедури PB Serum medical - роблять кваліфіковані, досвідчені лікарі-косметологи. Курс процедур складається індивідуально. Ферментотерапія PB Serum medical- це високі стандарти якості, яка гарантує безпеку і ефективність, вже після першої процедури.

Дізнатись більше про процедури можна за телефонами:

0456 390 777

+38 067 440 56 79

+38 050 10 10 325

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ НАШОГО СПА ЦЕНТРУ?

  • ВИСОКА КВАЛІФІКАЦІЯ ПЕРСОНАЛУ
  • НАТУРАЛЬНІ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ
  • НАДІЙНЕ І СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • РІЗНОМАНІТНІСТЬ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ та СПА ПОСЛУГ
  • САМА ПРИЄМНА АТМОСФЕРА
  • РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ КОЖНОЇ ПРОЦЕДУРИ
ОНЛАЙН ЗАПИС
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква,

вул. Шевченка 146, пр 241

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 390 777

мобільний:

067 440 56 79
  050 101 03 25
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний