Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Дерматоскопія в Білій Церкві

Існує безліч видів захворювань шкіри, але найнебезпечнішим серед них є рак, особливо меланома - найбільш злоякісний вид утворення. Її небезпека полягає в тому, що хвороба дуже швидко прогресує і метастазує. Найчастіше розвитку меланоми передує пошкодження родимки або тривалий вплив ультрафіолетового випромінювання.

Сьогодні медицина навчилася боротися з цією хворобою, але розраховувати на позитивний результат можна лише при ранній діагностиці. Одним з найбільш точних методів визначення доброякісних і злоякісних утворень є дерматоскопія шкіри.

Дане обстеження дозволяє попередити оперативне втручання. Воно по суті є візуальним оглядом та відноситься до інструментальної діагностики. Виконується дерматоскопія за допомогою цифрового світлодіодного дерматоскопа, завдяки чому лікар отримує багаторазово збільшене зображення родимки. Це дає можливість помітити навіть найменші відхилення від норми.

У чому полягає цей метод обстеження

Сучасна дерматоскопія - це високоточна діагностика раку, що не вимагає хірургічного втручання. При її проведенні є можливість 10-ти кратного збільшення тканин шкіри, що робить точність обстеження в кілька разів вище, ніж при звичайному візуальному вивченні, з використанням збільшувального скла.

Діагностична дерматоскопія застосовується в наступних випадках:

  • при проведенні досліджень родимок зі складанням карти для спостереження їх в динаміці;
  • для вивчення різних новоутворень на шкірі (меланоми, папіломи, бородавки і інших).

Серед обладнання за допомогою якого проводиться цифрова дерматоскопія особливе місце займає світлодіодний прилад, що забезпечує мінімальні спотворення і дозволяє максимально точно визначити наявність новоутворень на шкірі.

Зроблені знімки обробляються спеціальним програмним комплексом, здатним видавати попередній висновок по кожному з них. І якщо у вас є підозра на таке захворювання, як меланома, то дерматоскопія дозволить швидко поставити точний діагноз. Простота і безболісність цього методу робить його доступним для профілактичного обстеження шкіри не тільки у дорослих, але і у дітей.

Коли потрібна дерматоскопія родимки?

Процедура не вимагає спеціальної підготовки пацієнта і не доставляє дискомфорту при проведенні. Що таке дерматоскопія в сучасному поданні? Це метод діагностики новоутворень, що полягає в наступному: родимка умовно ділиться на кілька ділянок. Потім кожен з них оцінюється в балах за спеціальною шкалою. Отримана сума дозволить дізнатися наскільки небезпечно досліджуване новоутворення. Причому оцінка родимки, визначення балів і підрахунок результату здійснюється спеціальною комп'ютерною програмою і лише в деяких випадках цю роботу доводиться виконувати лікарю. Від можливостей обладнання, за допомогою якого виконується дерматоскопія, залежить і ціна на цю послугу.

Якщо у вас з'явилися несиметричні новоутворення, що мають більше 5 мм в діаметрі, то слід звернутися до фахівців. Записатися на прийом в клініку Беладент можна на сайті або зв'язавшись з адміністраторами за контактним телефоном.

Вартість дерматоскопії у нас невисока і доступна для всіх пацієнтів, а проводять її досвідчені фахівці. Якщо при огляді виявлено ті чи інші зміни, лікар запропонує Вам подальшу тактику лікування. Одним з рішень може стати видалення родимки, завдяки якому вдасться запобігти розвитку меланоми і добитися повного лікування. Будьте уважні до свого здоров'я. Завжди краще запобігти, ніж лікувати, захворювання!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00