Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Відеокольпоскопія матки - сучасна діагностика і точний діагноз

Саме відеокольпоскопія матки, а не звичайний огляд повинен проводитися лікарем гінекологом. Це пояснюється тим, що більшість змін на шийці матки у жінки не викликають фізичного дискомфорту, особливо на ранніх стадіях. Винятком є ​​тільки онкологічні захворювання. Часто перші ознаки захворювання не можна помітити неозброєним оком, тому в клініці «Беладент» використовується відеокольпоскопія шийки матки.

Дана процедура являє собою найточніший метод діагностики різного роду паталогій шийки матки. Огляд проводять за допомогою мікроскопа-кольпоскопа. Високоякісна оптика дозволяє гінекологу провести ретельне обстеження. При цьому зображення виводитися на монітор комп'ютера, і лікар може пояснити проблему пацієнтці. Відеокольпоскопія виключає помилку в діагностиці захворювання і дозволяє призначити оптимальний курс лікування.

Захворювання, які допомагає виявити метод відеокольпоскопії матки

У центрі здоров'я «Беладент» Ви можете пройти звичайну і розширену відеокольпоскопію. Остання має на увазі застосування спеціальних розчинів і речовин. В ході їх реакції з тканини, можна робити висновок про наявність чи відсутність патологій. Сучасна діагностика із застосуванням кольпоскопа дозволяє на ранніх стадіях виявити:

 • ерозію шийки матки;
 • дисплазію - небезпечне передракові захворювання
 • лейкоплакію, еритроплакію шийки матки;
 • ендоцервікоз і хронічний ендоцервіцит;
 • кісту;
 • поліпи цервікального каналу;
 • папіломи, кандиломи піхви і шийки матки;
 • ендометріоз;
 • герпес генітальний;
 • будь-які прояви раку шийки матки.

Крім того, відеокольпоскопія шийки матки дозволяє зробити високоточний, більш прицільний забір матеріалу для біопсії і цитології.

Ми рекомендуємо робити відеокольпоскопію один раз на рік всім жінкам старше 17-ти років.

Як робиться відеокольпоскопія в «Беладент»

Наш досвідчений гінеколог на спеціальному кріслі проводить звичайний гінекологічний огляд, використовуючи прилад Відеокольпоскоп. Це не викликає ніяких хворобливих і неприємних відчуттів, безпечно. Прилад не вводиться всередину, він просто підсвічує, багаторазово (в 30 разів) збільшує досліджувану область і транслює зображення на екран.

Процедуру найкраще проводити через три дні після завершення менструації. Також на 2-3 дні бажано утриматися від статевого життя. Сеанс триває близько 20-ти хвилин. Результат можна побачити в реальному часі на комп'ютерному моніторі. Наш фахівець буде коментувати все, що буде транслюватися на екран. Всю діагностику можна записати на DVD-диск для того, щоб при подальшому спостереженні лікар зміг подивитися наявність змін в динаміці.

Своєчасна і точна діагностика дозволяє вилікувати захворювання на ранніх стадіях, не чекаючи незворотного прогресування. Центр здоров'я «Беладент» оснащений інноваційною технікою, тому звернувшись до нас, можна отримати своєчасну допомогу або провести якісний профілактичний огляд.

Це унікальна послуга для Білої Церкви!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00