Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Лікування ерозії шийки матки у жінок які не народжували  та  безболісно

Ерозія шийки матки - досить поширене захворювання. Слідуючи з останніми статистичними даними МОЗ України, з цією проблемою стикається кожна друга українка.

Ерозія шийки матки: міфи і реальність

Міф №1: ерозія виникає у жінок після 40-ка років.

Можливо, років 20 тому цей міф був правдою, але, на жаль, ерозія значно помолодшала. Останні 5 років її діагностують у дівчат від 16 років. Причина - в порушенні гормональних функцій організму.

Міф №2: ерозія невеликих розмірів не грозить раком шийки матки.

Патологічні зміни, не дивлячись на їх розміри, вже не нормальні. Лікування ерозії у дівчат які не народжували обов'язково в будь-якому випадку.

Міф №3: ефективне лікування ерозії шийка матки забезпечують тільки припікання і кріодеструкція.

Цей міф абсолютно дурний. Таку думку часто можна почути від лікарів, які застрягли в минулому, і зовсім не знайомі з просування науки в лікуванні ерозії. Методи припікання і кріодеструкції мають ряд серйозних недоліків. Припікання здатне залишати на шийці матки рубці, які можуть серйозно вплинути на хід пологів. Саме тому припікання строго протипоказано дівчатам які не народжували. Крім того, до відчутних недоліків відносяться біль під час процедури і довгі рясні післяопераційні виділення.

Міф № 4: Ерозія може зникнути самостійно

Найнебезпечніше помилкова думка про те, що ерозія може зникнути самостійно. При виявленні ерозії її потрібно якнайшвидше вилікувати. Адже ерозія - середовище, зовсім не захищена від потрапляння інфекцій. Але ще більш небезпечною вона є тому, що є величезний ризик патологічного розвитку клітин, яке є прямим шляхом до раку шийки матки. Тому лікування ерозії шийки матки у жінок повинно проводитися невідкладно, після виявлення захворювання.

Аргоноплазменной і радіохвильова коагуляція ерозії в «Беладент»

Ми пропонуємо сучасний підхід до лікування ерозії шийки матки. На сьогоднішній день є два найбільш безпечних методу лікування ерозії - радіохвильової і аргоноплазменний. Їх ми і використовуємо.

Аргоноплазменний метод полягає в безконтактному впливі енергії електромагнітного поля від факела аргонової плазми. Уражені тканини при такому впливі починають нагріватися і абліроватися. Використовується для невеликих ерозованих ділянок.

Радіохвильовий метод лікування ерозії шийки матки використовують при великих уражених ділянках. Радіохвильова хірургія ґрунтується на випаровуванні води в клітинах при впливі на них високочастотними радіохвилями.

Аргоноплазменне і радіохвильове лікування ерозії мають ряд переваг:

  • неглибоке контрольоване вплив на епітелій не залишає рубців на шийці (особливо важливо для  дівчат які не народжували);
  • шийка що не втрачає еластичності;
  • процедура коротка і безболісна;
  • завдяки відсутності контакту з тканинами виключено попадання інфекції;
  • швидке і легке відновлення.

Процедури проводяться на 6-10 день менструального циклу при відсутності запалення.

Перед процедурою ми попросимо вас скласти наступні аналізи: на інфекції ППП, мазок, ПАП-тест, а також біопсію при необхідності.

Отже, за допомогою висококваліфікованих і досвідчених лікарів при наявності інноваційного обладнання центр здоров'я «Беладент» може гарантувати суперсучасне, безболісне, безпечне та ефективне лікування ерозії шийки матки. Пройшовши просту коротку процедуру, ви зможете жити набагато спокійніше, а відчувати себе набагато впевненіше.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00