Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Гістероскопія матки: що необхідно знати.

Обстеження та лікування патологій порожнини матки з використанням оптичного устаткування вважається однією з найбільш передових методик в гінекології. Так, використання тонкого оптичного приладу гістероскопа дозволило проводити малоінвазивний огляд порожнини матки і виконувати необхідні втручання без додаткових травм. Але, плануючи вагітність після гістероскопії варто переконатися в повному загоєнні слизової оболонки порожнини матки. Коли в ході процедури були взяті тканини на аналіз, варто дочекатися їх результатів і тільки потім думати про питання зачаття.

Коли необхідна гістероскопія

Приводом обов'язкового візиту до гінеколога є нерегулярний менструальний цикл, рясні менструації, міжменструальні кровотечі, а тим більше невдалі спроби завагітніти.

Після огляду і ультразвукового обстеження, лікар може рекомендувати дану процедуру. Також гістероскопія призначається при:

 • міомі матки;
 • внутрішньоматкових синехії;
 • гіперплазії ендометрія;
 • поліпи ендометрію;
 • аномалії розвитку матки;
 • безплідді.

Якщо у вас є дані гінекологічні захворювання, звертайтеся в клініку Беладент. Досвідчені лікарі нашого центру детально пояснять, що таке гістероскопія і на який день циклу потрібно проводити обстеження саме вам. Перед процедурою фахівець запропонує пройти передопераційне обстеження і здати ряд лабораторних аналізів. Гістероскопія проводиться в амбулаторних умовах, зазвичай в першу фазу менструального циклу. Відсоток ускладнень при маніпуляції низький.

Найбільш безпечний метод діагностики

Гістероскопія - це сучасна альтернатива вишкрібання стінок порожнини матки.

Пов'язані з процедурою маніпуляції можуть бути діагностичними або лікувальними. Операція проводиться під внутрішньовенною анестезією.

Дана малоінвазивна процедура має кілька переваг. При обстеженні через канал гістероскопа подається стерильний розчин в порожнину матки. Стінки органу розсуваються, і лікар може детально обстежити канал шийки і всю порожнину матки. У разі необхідності проводять біопсію і направляють матеріал на патогістологічне дослідження.

Оскільки гістероскоп має тонку трубку, тому при її введенні шийка матки розширюється мінімально. Пацієнтка позбавляється від неприємних відчуттів.

Вперше в Білій Церкві гістероскопія проводиться в медичному центрі Беладент. Лікарі центру працюють на сучасному, безпечному обладнанні відомої німецької фірми Karl Stolz. Досвідчені лікарі, сучасне обладнання, приємний персонал - це запорука нашого з вами успіху при діагностиці патологій матки. Вартість гістероскопії матки в нашому Центрі цілком доступна і відрізняється високою інформативністю.

Чи потрібна підготовка до гістероскопії?

перед виконанням процедури необхідно пройти загальний огляд у свого гінеколога. Він дасть направлення на:

 • група крові, Ph-фактор;
 • коагулограма;
 • загальний аналіз крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • на ВІЛ-інфекцію, гепатити, Rh;
 • мазок на флору, цитологічний аналіз.

Щоб уникнути можливих ускладнень необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря. Існують і певні обмеження, яких дотримуються, коли роблять гістероскопію. В день проведення діагностики не можна їсти, пити воду і інші рідини. За тиждень до виконання оперативного втручання потрібно утриматися від прийому лікарських препаратів, якщо тільки вони не є життєво необхідними.

Виділення після гістероскопії

Перші післяопераційні години супроводжуються незначними спазмами і кров'яними виділеннями. Останні проходять через 1-2 дня.

Щоб гістероскопія пройшла без наслідків, включаючи розвиток запального процесу певні обмеження після гістероскопії все ж є. До них відноситься утримання:

 • від статевих контактів на кілька днів при діагностичній процедурі;
 • від спринцювання і використання тампонів.

Реабілітація після гістероскопії більшості пацієнток не потрібна, підтвердженням тому є численні відгуки. Якщо процедура пройшла без ускладнень, то місячні після гістероскопії наступають через 25-30 днів.

У медичному центрі Беладент гістероскопія проводиться досвідченими лікарями, ціна на цю послугу вказана на сайті. Записуйтеся на попередню консультацію по телефону або прямо на сайті.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00