Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Безболісне видалення папілом, бородавок, кондилом і мозолів в «Беладент»

Завдяки наявності новітньої апаратури видалення бородавок і інших доброякісних новоутворень стало реальністю. У Центрі здоров'я «Беладент» Вам запропонують позбутися бородавок, папілом, кондилом за допомогою радіохвильового втручання.

Метод унікальний завдяки безконтактному розрізу і подальшому «Запаюванню» тканин і судин. Висока частотність радіохвиль (3.8 - 4.0 МГц.) Виділяє тепло і акуратно розсікає м'які тканини. Сконцентрована на самому кінчику спеціального «хірургічного» електрода, енергія радіохвиль практично випаровує клітини, викликаючи видалення кондилом і виведення бородавок. Радіоніж в руках лікаря не доторкається до тіла пацієнта і залишається холодним. Завдяки чому відсутні м'язові скорочення і не будуть зачіпатися нервові закінчення.

На сьогоднішній день радіоніж - це безболісне видалення бородавок, ціна якого досить лояльна. Крім того, виключено попадання в рану хвороботворних мікроорганізмів. Процедура абсолютно безкровна.

Якщо пацієнт наполягає на застосуванні анестетиків для власного спокою, видалення папілом може вимагати введення препарату місцевої дії. На дану процедуру погоджуються навіть люди, які бояться виду крові. Одночасно з розрізом тканин відбувається їх «запаювання» (коагуляція).

Видалення мозолів і натоптишів відбувається без тиску на сусідні тканини і руйнування клітин. Дослідження довели, що радіус відмерлих клітин біля розрізу при радіохвильовому втручанні набагато менше (в 8-10 разів) в порівнянні з іншими видами хірургії. Опіки прилеглих тканин також повністю виключені.

Видалення мозолів радіохвильовим методом призводить до дуже швидкого загоєння післяопераційної ранки. Радіохвилі, потрапляючи на тканину, додатково знезаражують клітини, вбиваючи шкідливі мікроорганізми. Застосування радіохвиль максимальної (4.0 МГц) частоти приводить до появи на поверхні ранки фибриновой плівки. Під нею тканини заживають набагато швидше. Виникнення ускладнень після втручання практично не зафіксовано.

Також після радіохвильового втручання не утворюються рубці. Цей момент важливий для пацієнтів, у яких на обличчі розташовані папіломи, лікування в цьому випадку іншими методами не бажано. Після радіохвильового втручання, вірогідність повторної появи новоутворення всього 2-5%.

Вірус папіломи людини може привести до того, що на тілі з'являються поодинокі або множинні гострі кондиломи, лікування яких зводиться до безпечного видалення радіоножем.

Коли застосування радіохвиль небажано

Протипоказаннями до проведення радіохвильового втручання служать:

 • гострі інфекційні захворювання і герпес;
 • висока температура тіла пацієнта;
 • наявність гнійничкових захворювань шкірних покривів;
 • маткові кровотечі;
 • загальні протипоказання;
 • кардіостимулятор.

Оскільки радіохвильова хірургія хоч і щадне, але все-таки втручання, рішення про застосування методу приймає консиліум фахівців нашої клініки. Кожному пацієнту, якому необхідно видалення папілом, вартість буде розраховуватися виходячи з індивідуальних чинників.

Звертайтеся в сучасне дерматологічне відділення центру здоров'я «Беладент» міста Біла Церква. Зробіть один дзвінок по вказаному телефону або запишіться на прийом онлайн. Телефонуйте!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00