Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

У яких випадках необхідна пластика ясна за допомогою лазера

Пластика ясен лазером дуже поширена операція в стоматології. Для красивої посмішки нам потрібні не тільки здорові й рівні зуби. Важливу роль відіграє хороший стан ясен, який може бути порушено через низку причин:

  • Вік, коли може спостерігатися рецесія ясен
  • Погана гігієна порожнини рота, що стало причиною запальних процесів
  • Шкідливі звички
  • Травматичні пошкодження ясен
  • Специфічна анатомічна будова щелепного відділу

Косметична хірургія ясен допомагає надати зубному ряду збалансованого виду, оздоровити ясна. Наприклад, при рецесії ясен, коли корінь зуба оголюється, пацієнт відчуває біль при прийнятті холодної або гарячої їжі, існує ризик відмирання кореня зуба. Захистити його від пошкоджень і повернути втрачену м'яку тканину дозволить гінгівопластика.

Крім проблеми рецесії, багато людей відчувають дискомфорт при так званій «усмішці яснами» або нерівномірною лінії ясен над зубами. Пластика ясен призначається при пародонтозі, щоб виправити проблему з пародонтальними кишенями, при проведенні клаптевих операцій або ортопедичного лікування для досягнення максимальної естетики при протезуванні.

Як проводиться операція по корекції форми ясна

У разі «усмішки яснами» дефект виправляється шляхом подовження коронкової частини зуба. Це робиться шляхом видалення лазером частини ясен. Таким чином зуб візуально подовжується і ясна практично не помітні при посмішці. Ніяких швів при цьому не залишається, а на загоєння потрібно один або пару днів.

Рецесія ясен може мати локальний або генералізований характер. Принцип виконання гінгівопластика при цьому буде дещо відрізнятися. Локальна рецесія виправляється шляхом надрізу ясна в області пародонтальної кишені. Далі ця тканина накладається на оголену ділянку кореня зуба. У разі генералізованого характеру фрагмент м'якої тканини трансплантують з піднебіння і пересажують на ясна.

Перед лазерною корекцією форми ясен необхідно провести лікування карієсу і професійну чистку для зняття отверділих відкладень. Також потрібно зняти будь-які запальні процеси, пов'язані із захворюваннями пародонту.

Косметична хірургія ясен за допомогою лазера безболісна і їй характерно короткий час загоєння. Проте після процедури лікар може призначити полоскання або препарати, що знімають набряклість або запалення. Все залежить від конкретного випадку. Після пластики ясен на деякий час доведеться обмежити себе від прийому твердої їжі, дуже холодного чи гарячого. Необхідно буде обмежити куріння, щоб не викликати запальний процес і строго дотримуватися правил гігієни порожнини рота.

Гінгівопластику із застосуванням лазера професійно і швидко виконують лікарі пародонтолог і косметолог клініки «Беладент» в Білій Церкві. Сучасний метод корекції форми ясен допомагає уникнути швів і тривалого процесу загоєння. Вартість пластики ясен індивідуальна для кожного випадку, її озвучить наш стоматолог після огляду. Для запису на прийом телефонуйте нам і виберіть зручний час консультації.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний