Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Інструменти в догляді за порожниною рота і підбір засобів гігієни

Гігієна порожнини рота - необхідна процедура, яка допомагає запобігти розвитку карієсу і зберегти зуби здоровими. До засобів, які допомагають нам щодня доглядати за порожниною рота, слід віднести індивідуальну зубну щітку, правильно підібрану пасту і ополіскувач. Тільки засоби гігієни для чищення зубів підібрані правильно зможуть повною мірою виконати своє призначення. Використання таких засобів без урахування індивідуальних потреб небезпечно тим, що може привести до погіршення стану ротової порожнини.

Достовірні знання про те, як вибрати пасту і щітку правильно, допоможуть повноцінно проводити профілактичний догляд за порожниною рота і уникнути появи карієсу і інших хвороб.

Правила вибору засобів гігієни для порожнини рота

В першу чергу, зубні щітки розрізняються за ступенем жорсткості. Додатковими параметрами буде розмір робочої області, кількість рядів щетинок і їх тип. Яку зубну щітку вибрати, залежить від стану зубів і ясен. М'яка ступінь жорсткості призначена для дітей, а так само для дорослих з деякими захворюваннями (пародонтит, некаріозні пораження, паталогії слизової оболонки). Середня жорсткість використовується дорослими зі здоровими тканинами парадонта. Високий ступінь підійде людям, у яких спостерігається підвищене утворення зубного нальоту.

Бувають зубні щітки спеціального призначення (ортопедичні). Вони мають специфічну конструкцію, яка дозволяє належним чином доглядати за брекет-системами або протезами.

Лікувально-профілактичні зубні пасти широко представлені покупцям на полицях різних магазинів. Подібні засоби призначені не тільки для щоденного догляду, але і для профілактики карієсу, некаріозних уражень і для запобігання захворювань пародонту. Найчастіше можна побачити рекламу про користь зубних паст, що містять фтор. З цим потрібно бути дуже обережним. Такі пасти протипоказані людям з флюорозом (хронічне захворювання, викликане надлишком фтору в організмі). Важливо пам'ятати, що не всі додаткові компоненти гігієнічного засобу однаково корисні для всіх. Найкраще, щоб вибір зубної пасти здійснив лікар стоматолог після індивідуального огляду. Тільки оцінивши стан ваших зубів, можна підібрати найбільш ефективний засіб.

Як вибрати ополіскувач для порожнини рота залежить так само від його загального стану. Існують рідини для профілактики карієсу. Або Вам може підійти ополіскувач як частина комплексної терапії хвороб ясен. Так само поширені ополіскувачі для зменшення чутливості зубів і усунення неприємного запаху з рота.

Зубна нитка (флос) вважається додатковим засобом гігієни. Бувають вони вощені (з воскової просоченням) і невощені. Перший тип більш кращий новачкам. Як вибрати зубну нитку правильно? Потрібно керуватися особистими особливостями зубів. Круглі нитки підійдуть тим, у кого проміжки між зубами великі. Плоскі призначені для близько розташованих один до одного зубів.

Індивідуально підібрати засоби гігієни для порожнини рота зможе лікар в клініці «Беладент» після огляду. Запишіться на прийом до досвідченого фахівця, щоб дізнатися, використання якої зубної пасти найбільш ефективно і як підібрати зубну щітку саме Вам. Отримана інформація допоможе запобігти розвитку карієсу.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний