Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Естетична реставрація від «Беладент»

До стоматологів сьогодні звертаються не тільки за здоров'ям, а й естетикою. Художня реставрація - вірний спосіб оновлення структури здорового зуба і його кольору спеціальними пломбувальними матеріалами. Якщо від природи Ваші зуби не ідеальної форми або вони стали псуватися з віком, то дана процедура стане вирішенням проблем естетики посмішки.

Часткова або повна реставрація зубів - один з напрямків приватної стоматологічної клініки «Беладент». Перед тим, як записатися до нашого стоматолога на прийом, пропонуємо розібрати основну інформацію про дану послугу і про методику її проведення.

Які проблеми вирішує естетична реставрація:

 • закриті діастеми або треми;
 • дрібні відколи або руйнування більшої частини зуба;
 • неглибокі тріщини;
 • пігментація, проблеми з емаллю;
 • карієс на більшій частині зуба;
 • незначна нерівність поверхні зуба.

Види реставрації

Дві основні групи - це пряма реставрація зубів і непряма. Перша проводиться безпосередньо на прийомі у стоматолога в порожнині рота пацієнта. Пряма композитна реставрація зубів виконується всього за один прийом з використанням спеціального матеріалу - фотополімера.

З його допомогою наш лікар стоматолог відновить здорову красиву форму зуба і його колір. Відреставрована ділянка не буде відрізнятися по виду від загального зубного ряду. Можлива реставрація як одного, так і всіх зубів.

Варто відзначити, що сучасний фотополімер дуже міцний і слабо піддається фарбуванню. Але з часом все ж тьмяніє і втрачає первісний блиск. Тому періодично необхідно проводити чистку і поліровку.

Стоматологія «Беладент» в Білій Церкві використовує найсучасніші і міцні види композитних матеріалів. Тому Ваша оновлена ​​посмішка буде радувати Вас багато років!

Реставрація зубів непрямим способом

У цій ситуації індивідуально для Вас будуть виготовлені спеціальні композитні або керамічні пластини - вініри. Насамперед, Вам зроблять обстеження. При необхідності проводиться лікування і встановлюються пломби. Далі лікар робить зліпок. Останній етап - безпосередньо установка. Непряма реставрація відчутно дорожче, але більш довговічна і може виправити всі недоліки, які псують Вашу посмішку.

Скільки коштує реставрація зубів?

Вартість реставрації зубів залежить від методу, типу матеріалу і складності проведення процедури. Пряма реставрація зубів недорога, а час проведення індивідуальний для кожного випадку. Одним досить півгодини, іншим необхідно кілька процедур. Щоб визначити який саме метод відновлення підходить Вам, записуйтеся до нас на прийом онлайн у зручний час. Ми чекаємо Вас в «Беладент»!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний