Про центрПослугиНаші фахівціЗадати питанняКонтакти
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Стоматологія

0456 39 04 44 0456 39 04 45

050 109 07 07  093 109 07 07 096 109 07 07

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо с 9:00 до 19:00

субота с 9:00 до 17:00

неділя вихідний день

Навіщо потрібна професійна гігієна

Всі ми доглядаємо за ротовою порожниною в домашніх умовах. Але, на жаль, цього недостатньо. Ми не можемо самостійно і якісно очистити зуби в важкодоступних місцях. Згодом розвивається зубний наліт і камінь, очистити який може тільки стоматолог за допомогою спеціальних апаратів.

Професійна гігієна зубів в клініці «Беладент» проводиться із застосуванням двох основних установок: піскоструминний і ультразвуковий препарати. Їх використовують на різних стадіях стоматологічної процедури.

Насамперед, перед чищенням лікар оглядає ротову порожнину пацієнта. Оцінюється ступінь накопичення зубного нальоту, проводиться перевірка на наявність карієсу. Далі відбувається процедура видалення надясневого і підясневого каменю. Вона може проводитися ультразвуковим апаратом (скейлером), механічним або хімічним способом. Стоматолог «Беладент» сам підбере відповідний Вам метод. При цьому видалення відкладення ультразвуком абсолютно безболісне.

Пігментований наліт на поверхні зуба утворюється за рахунок куріння і вживання їжі з барвниками. Очищається такий наліт піскоструйним апаратом. Процедура не вимагає анестезії і абсолютно безпечна. Принцип полягає в очищенні поверхні зуба струменем емульсії соди під певним напором. В результаті емаль набуває здоровий рівномірний колір. Шліфування зубів - завершальний етап професійного чищення.

Що дає професійна чистка

Професійна гігієна порожнини рота допоможе запобігти запаленню ясен і, як наслідок, парадонтит і парадонтоз. Ці захворювання призводять до розхитування зубів, деформації кісткової тканини і втрати зубів. Стоматологи «Беладент» радять проводити професійну чистку як закріплення результатів після лікування зубів і ясен.

Здійснювати процедуру краще 2 рази в рік. Люди, що мають проблеми з яснами, повинні проходити професійну чистку кожні 3 місяці. Пам'ятайте, що професійна гігієна включає в себе якісний домашній догляд. Тільки в комплексі можна домогтися якісної профілактики! Лікарі стоматологічної клініки «Беладент» здійснюють допомогу в підборі засобів гігієни за порожниною рота і навчають правильному чищенню зубів.

Методи чистки зубів

Мало людей знають, що в цій справі взагалі існують різні методи. Ми Вам про них розповімо.

Метод Леонарда

Щітка перпендикулярна до поверхні зубів. Чистка проводиться вертикальними рухами від ясен. Вестибулярні поверхні, звернені до щік і губ, чистять при зімкнутих зубах, а піднебінні і язичні - при розімкнутих. Жувальну поверхню чистять рухами вперед-назад. Метод Леонарда щадно діє на ясна.

метод Басс

Щітку розташовують під кутом 45 градусів до поверхні зубів. Щетинки незначно проникають в простір між зубами. Очищення орольной і вестибулярної зони зубів здійснюється вібруючими рухами. Кінці щетинок не переміщаються. Жувальні поверхні очищають, як і в першому методі.

Метод Фонеса

Розмістіть щітку перпендикулярно до вестибулярної поверхні зубів. Стуліть щелепи і виконуйте кругові рухи. Так само очистіть інші частини зубів, але вже з роз'єднаними зубними рядами.

Які засоби для гігієни порожнини рота необхідні?

Професійна гігієна порожнини рота - це також комплекс правильно підібраних засобів за доглядом ротової порожнини!

Зубні щітки

Бувають механічні, ультразвукові та електричні варіанти. За ступенем жорсткості розрізняють: дуже м'які, м'які, середньої жорсткості, жорсткі і дуже жорсткі щітки. В якості щетинок сьогодні практично завжди використовуються синтетичні волокна, які більш дбайливі до ясен і не псуються від гарячої води.

Зубні нитки (флоси)

Рекомендується використовувати після кожного прийому їжі. Флоси бувають просякнуті фторидами. Це додаткова профілактика проти карієсу. Також є види з воском і без нього. Перші краще полірують поверхні між зубами і знижують ризик прилипання бактерій. Практично всі зубні нитки сьогодні мають приємний ароматичний запах, що освіжить Ваше дихання.

Пучкові щітки

Призначені для гігієни міжзубного простору, пришийкової ділянки і під протезами. Робоча частина складається з 1-го конусоподібного пучка волокон або декількох пучків, які розміщені в один ряд.

Очищувачі язика

Спеціальні скребки та очищувачі виготовлені з харчової пластмаси. Вони прибирають наліт на язиці, який є осередком розвитку бактерій.

Іригатори

Ці прилади здатні очищати важкодоступні зони порожнини рота. Вони являють собою компактний пристрій з ручкою і наконечником, що нагадує електричну зубну щітку. Через наконечник, під напором, подається струмінь води або антисептичний розчин.

Зубні пасти та ополіскувачі

Їх видів існує дуже велика кількість. Правильно підібрати пасту і ополіскувач для чутливих зубів або запалених ясен Вам допоможе стоматолог клініки «Беладент».

Професійна гігієна порожнини рота - запорука Вашого здоров'я і естетичної посмішки. Записуйтеся до нас на прийом за телефоном або онлайн!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 39 04 44
  0456 39 04 45

мобільний:

096 109 07 07
  093 109 07 07
  050 109 07 07
Графік роботи:

Пн-Пт: с 9:00 до 19:00

Субота: с 9:00 до 17:00

Неділя: вихідний