Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Карбоксітерапія як частина прогресивної медицини в Беладент

Карбоксітерапія СО2 - це прогресивний метод лікування, суть якого полягає в тому, що в проблемні ділянки вводитися вуглекислий газ. Позитивний ефект досягається за рахунок збільшення надходження кисню і поліпшення кровообігу. Класичним способом введення СО2 в організм є підшкірні ін'єкції. Газ стимулює лімфо і кровообіг, це дозволяє наситити тканини киснем і запустити обмінні процеси.

Карбоксітерапія широко застосовується в лікувальних цілях:

 • Підсилює кровообіг в хворих органах;
 • Усуває болі при хворобах хребта і суглобів;
 • Лікує головні болі і мігрені (у метеозалежних людей в тому числі);
 • Після інфаркту усуває болі при ішемічній хворобі серця.

Дія процедури карбоксітерапіі

Як діє карбоксітерапія при остеохондрозі? Вуглекислий газ вводитися в спазмовані ділянки. Організм виявляє брак кисню і кидає всі свої сили в проблемну зону, для усунення гіпоксії. В результаті, що надходить кисень природним шляхом прибирає спазм і знімає больові відчуття. Карбоксітерапія хребта проводитися з метою впливу на грижі і зняття больових відчуттів природним шляхом. При такій процедурі, як правило, не виникає побічних ефектів, а позитивний результат помітний вже після першого сеансу. Повний курс становить від 3 до 10 ін'єкцій і встановлюється лікарем індивідуально і залежить від тяжкості захворювання.

Не менш корисна карбоксітерапія для суглобів. Суть процедури залишиться колишньою. У проблемну зону вводитися СО2 і це змушує організм направляти туди кисень. Вуглекислий газ виводитися протягом п'яти хвилин через легені і нирки. У маленьких дозах він абсолютно нешкідливий. Кисень залишається в тканинах і продовжує виконувати позитивні функції. Ефект від проведеного курсу зберігається протягом 6-12 місяців.

Карбоксітерапія в косметологічній практиці

Дана методика дає позитивні результати в косметології. Зокрема, при вирішенні проблем, які виникають через погіршення кровопостачання тканин (целюліт, вікові зміни шкіри, розтяжки і т.д.). Після того, як буде проведена карбоксітерапія особи, слід очікувати такі результати:

 • Шкіра глибоко зволожується і збільшується еластичність;
 • Зникають мішки і синці під очима;
 • Поліпшується колір шкіри;
 • Значно зменшуються зморшки;
 • Усуваються судинні порушення, гематоми, набряки.

Справжнім проривом в косметології вважається карбоксітерапія неінвазивна. На відміну від класичного способу, цей не вимагає ін'єкційного втручання. Необхідні речовини проникають завдяки нанесенню спеціальної маски, яка стимулює попадання газу в тканини (трансдермальний спосіб).

Якщо Вас зацікавила карбоксітерапія, ціна процедури в центрі здоров'я «Беладент» доступна, що не завищена. Вартість курсу залежить від зони лікування, суті проблеми і бажаного результату.

Записатися на прийом і отримати індивідуальну консультацію провідного фахівця можна прямо зараз. Скористайтеся онлайн-формою або зателефонуйте в клініку.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00