Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Озонотерапія в Беладент - комплексне оздоровлення організму

Озонотерапія заслужила популярність своїм багатостороннім впливом, націленим на стимулювання механізмів самостійного очищення і відновлення організму. Озон здатний активувати біохімічні процеси організму людини. Наприклад, він пробуджує систему антиоксидантного захисту, стабілізує імунітет, поліпшує мікроциркуляцію і кровообігу в тканинах. Тому лікування озоном ставати дедалі популярнішими.

У центрі здоров'я «Беладент» працюють виключно кваліфіковані фахівці щодо здійснення озонотерапевтичних процедур. Озонотерапія проводиться за сучасними стандартами на новому європейському обладнанні. Ми проводимо різний комплекс процедур із застосуванням озону. Далі детальніше.

Процедура допомагає лікувати безліч хронічних і гострих форм захворювань будь-якого органу і систем життєзабезпечення організму в цілому. Застосовується при:

 • ішемічної хвороби серця
 • розсіяному склерозі
 • гепатиті
 • інсульті
 • ревматизмі
 • системний червоний вовчак
 • бронхіальній астмі
 • бактеріальних і вірусних інфекціях.

Озонотерапія крові нашим методом пропонує кращий імуностимулючий, імуномодулюючий і імуносупресивний ефект, ніж звичайна озонотерапія внутрішньовенно шляхом введення озонованого фізрозчину.

Як відбувається процедура:

 1. Забір венозної крові у пацієнта, 50-150 мл
 2. Весь обсяг поміщається в контейнер, який здатний збагатити кров озоном
 3. У контейнері озонокислородна газова суміш збагачує кров
 4. В результаті реакції з сумішшю, структура крові змінюється: вона перетворюється з темної венозної в насичену киснем червону
 5. Збагачену озоном кров вводять назад в організм краплинним методом

Процедура займає приблизно 30-40 хвилин. В середньому, потрібно курс лікування озоном з 3-8 сеансів

Одна процедура триває близько 30-40 хвилин, а курс становить від 3 до 8 сеансів. На такі озонові крапельниці ціна досить доступна.

Внутрішньовенне лікування озоном за допомогою введення фізіологічного розчину

Цей метод застосовується в якості профілактики та лікування більш ніж 150 захворювань. Серед них хвороби нирок, печінки, легень, травної та серцево-судинної системи і суглобів.

Озонокисневу суміш пропускають через стерильний флакон з фізіологічним розчином. Коли він досягає необхідної концентрації, розчин вводять крапельним способом в вену пацієнта протягом 15-30 хвилин.

Мала аутогемотерапія озоном

Процедура здатна підвищити опірність імунітету до інфекцій вірусного і бактеріального характеру. Аутогемотерапію призначають пацієнтам, які часто і тривало хворіють. Також застосовують в комплексі з основним лікуванням застуд, ГРВІ, грипу, ангіни та інших недуг.

Метод дуже ефективний в лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом. Процедура знижує ризики виникнення ускладнень і побічних ефектів, прискорює одужання.

Для проведення озонотерапії забирається від 3 до 10 мл крові з вени пацієнта. Після цього відбувається змішування з озоном і киснем. Суміш вводять пацієнтові внутрішньом'язово або підшкірно. Основні сфери застосування:

 • косметологія,
 • гінекологія,
 • урологія,
 • лікування вірусних і хронічних уповільнених захворювань як імуностимулятора.

Підшкірні ін'єкції озону

Уколи озону вважаються одним з найпростіших методів в озонотерапії. Дуже часто використовується в косметології. Він надає знеболюючий і антисептичний ефект. Підшкірні або внутрішньошкірні ін'єкції здійснюються в акупунктурні або больові точки шприцами з дуже тонкими голками.

Косметологи обробляють проблемні зони з целюлітом, а в озонотерапії  - області зі зморшками, рубцями, недосконалою шкіри, вугрів, судинними зірочками ... Використання озонових ін'єкцій призводить до розгладження мімічних зморшок, нормалізує діяльність потових і сальних залоз, покращує еластичність шкіри, знімає набряклості та інші проблеми шкіри.

Внутрішньом'язові озонові ін'єкції

Мета застосування - зняття м'язових болів, спазмів, запалень і набряків, поліпшення мікроциркуляції і лімфотоку.

Ін'єкції загальним обсягом в 10-20 мл озонокисневої суміші відбуваються одноразовими шприцами в акупунктурні, тригерні, больові точки, зони Захаріна - Геда, в хворі, запалені або ішімізіровані м'язи, в паравертебральні блокади в разі міозиту і острохондрозі.

Зрошення озонованою водою

Найбільше застосування озонована вода отримала в гастроентерології при боротьбі з гастритами, езофагітами, виразковою хворобою і хронічним холециститом. Приймається всередину. Також при дисбактеріозі і коліті використовується під час моніторного очищення кишечника або з клізмою.

Приймається озонована вода в свіжому вигляді натщесерце по 200-250 мл 1-2 рази на добу.

Озонована вода використовується і в стоматології для ополіскування ротової порожнини при захворюваннях ясен, інфікованих ранах, неприємному запаху з рота і т.п.

Що стосується гінекології, то тут зрошення і обробка озонованою водою застосовується для усунення запалень, інфекцій (папіломавірус людини, герпес, хламідіоз) і таких проблем як молочниця, ерозія шийки матки, вагініти, кольпіти.

Кишкові інсуфляції і зрошення озонованою водою

Кишкові інсуфляції призначені для місцевого дезинфікуючого і протизапального впливу. Сприяють відновленню мікрофлори кишечника, а при дисбактеріозі знищення патогенних мікроорганізмів. Ця процедура є альтернативою попереднім методам введення озонованого розчину, оскільки при ректальному введенні речовина всмоктується швидше і, таким чином, надає кращий вплив на системи організму.

Ректальний метод показаний при незадовільному стані вен, в зв'язку з чим внутрішньовенне введення утруднено, а також воно досить зручне для дітей.

Рекомендується до застосування при геморої, дисбактеріозі, хвороби Крона, колітах, проктитах, тріщинах стінок кишечника, атонії кишечника.

Проточна газація озонокисневою сумішшю в пластикових камерах

Успішно застосовується при лікуванні судинних захворювань нижніх кінцівок, цукрового діабету, атеросклерозу, тромбофлебіту, трофічних виразок, гнійних процесів, грибка шкіри і нігтів.

Герметична пластикова камера закріплюється на потрібній ділянці тіла або кінцівки, після чого проводиться безпосередньо проточна газація протягом 15-20 хвилин. Процес проточної газації, безболісний і дуже комфортний.

Проточна газація піхви озонокисневою сумішшю і дрібнодисперсними озонованим розчинами

Допомагає вилікувати безліч захворювань без застосування антибіотиків. Молочниця, дисбіози і дисбактеріози піхви, вагініти, кольпіти, інфекційні захворювання статевих органів - від усього цього можна позбутися за допомогою проточної газації піхви. Проходження сеансів газації дозволяє швидко зняти запалення, підвищити імунітет середовища, нормалізувати стан слизової і відновити жіноче здоров'я.

Для проведення процедури з озонованою дистильованою води за допомогою спеціального ультразвукового інгалятора готується дрібнодисперсна суспензія, або туман, яка має особливі лікувальні властивості, а саме підвищеної реакційної і протибактеріальною здатністю. Суспензія, що утворилася, змішується з киснем і озоном, після чого за допомогою спеціального обладнання подається у піхву з паралельної евакуацією. Під час проведення процедури пацієнтка перебуває в гінекологічному кріслі, не відчуваючи при цьому ніяких хворобливих відчуттів. Курс проточної газації піхви озоном складається з 3-5 сеансів по 20 хвилин кожен.

Аплікація озонованих олій, маски і масаж по озонованій олії

Даний метод входить до складу комплексних програм по корекції фігури. Він використовується для боротьби з целюлітом, розтяжками, рубцями, зморшками і для профілактики передчасного старіння. Завдяки своїм антисептичним, дезинфікуючим і омолоджуючим властивостям, озоновані масла широко використовуються для зовнішніх масок, масажів, обгортань і аплікацій. Застосовуючи цей метод, косметологи швидко і успішно усувають всі види вугрової висипки і інші шкірні проблеми (порушення пігментації, сухість, жирність, чутливість).

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00