Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

В яких випадках призначається лікування ультразвуком

У другій половині минулого століття природні коливання звуків високої частоти знайшли застосування в медичних процедурах. Ультразвукова терапія являє собою вплив на організм високочастотними звуковими коливаннями. Їх діапазон 20 000 -1 млрд Герц. Наш слух не сприймає таку частоту звуку, але м'язи, нерви і органи реагують на нього позитивно.

Ультразвукова терапія в медицині заснована на розвитку одиничного акустичного течії (або декількох течій) в тканинах органів. Ультразвук має різні діючі механізми:

 1. Механічне мікроколивання клітин. Виконується клітинний вібромасаж і посилюється проникність стінок мембран, а значить, прискорюються процеси обміну.
 2. Незначне підвищення температури органу і посилення кровообігу в ньому говорить про термічному впливі УЗТ. Воно зменшує застійні явища в органах і тканинах, знижує вираженість рубців.
 3. Прискорення синтезу активних речовин забезпечує фізико-хімічну дію. Збільшується рівень вироблюваних ферментів, прискорюється поділ клітин, підвищується вироблення організмом власного еластину, колагену, гіалуронової кислоти.

Поєднуючи в собі всі перераховані механізми, ультразвук, лікування яким показано при багатьох захворюваннях, забезпечує: підвищення насичуваності киснем кожної клітини, покращує поглинання лікарських речовин, надає загальний протизапальний ефект на органи і тканини.

Різноманітність ультразвуку в медицині

Ультразвукова терапія відрізняється за методом роботи і може бути безперервною або пульсуючою (особливо показана при дії на нервові тканини). Орган і апарат УЗТ можуть взаємодіяти: безпосередньо (прямо на хворобливу область) або опосередковано (через судини і нерви).

Абсолютно нешкідлива ультразвукова терапія, показання до якої такі:

 • захворювання сечостатевої системи;
 • гінекологічні захворювання;
 • захворювання малого таза та інші.

Як і будь-яку іншу фізіотерапевтичну процедуру, цю призначає лікар. Найчастіше необхідно комплексне обстеження і лікування. У деяких випадках не може бути дозволена ультразвукова терапія, протипоказання до неї нижче:

 • захворювання серця і судин у важкій формі;
 • інфекційні хвороби в гострих стадіях;
 • онкологічне захворювання;
 • нервові розлади.

І деякі інші. Весь перелік ризиків при звуковому впливі добре відомий фахівцям центру здоров'я «Беладент», розташованого в Білій Церкві. Ми комплексно підходимо до лікування кожного захворювання.

Самостійно вибирайте зручний час, записуючись на консультацію онлайн або набирайте номер (вказаний вище) для зв'язку з адміністратором. Сучасна апаратура і кваліфікований персонал до послуг кожного клієнта!

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00