Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Курси для вагітних в «Беладент» - це комплексна підготовка до зачаття і успішні пологи

Центр здоров'я «Беладент» організував напрямок, яке допомагає майбутнім мамам в питаннях зачаття, вагітності та догляду за малюком в перші місяці. Курси підготовки до пологів розроблені не тільки для мами, але і для батька, включають в себе лекційні заняття, семінари і практикуми. Заняття для вагітних проводять досвідчені фахівці з великим практичним досвідом, а саме: лікарі-акушери, гінекологи, мамологи, педіатри та психологи.

Підготовка до зачаття - це спільна робота майбутніх батьків. Ми розповімо і покажемо як правильно підготуватися до вагітності, як необхідно вести себе на різних термінах вагітності, як харчуватися, які вправи будуть корисні і багато іншого.

Підготовка до вагітності: планування дитини і психологія зачаття

Якщо Ви плануєте дитину і серйозно підходите до цього питання - тоді це вже великий відсоток ймовірності успішного зачаття. Наші фахівці в ході курсу для вагітних розкажуть про цикли жіночого організму і про те, коли спроби зачаття дійсно найбільш ефективні.

Наші курси для майбутніх батьків включають використання сучасних оздоровчих методик, які виключають медикаментозне втручання і допомагають природним шляхом підготувати організми батьків до зачаття здорового плоду. Ви отримаєте цінні практичні рекомендації від фахівців, які зможете використовувати кожен день.

Крім цього, Ви пізнаєте психологію зачаття, краще відчуєте партнера. У роботі з психологом часто виявляються психологічні бар'єри, які заважали парі зачати дитину. Підготовка до зачаття в «Беладент» спрямована на комплексне відновлення чоловічого і жіночого організмів.

Психологічна і фізична підготовка до пологів

Вас навчать спеціальному комплексу вправ (гімнастики), які тренують м'язи жіночого таза і підвищують загальний тонус тіла. Щоб підготувати організм до виношування і пологів жінці необхідно вести активний спосіб життя до і під час вагітності. Фахівці розкажуть про правильне нормування фізичних навантажень протягом виношування, індивідуально порадять комплекс вправ або певний вид активності майбутній мамі.

Психологічна підготовка до пологів спрямована на повне інформування молодої мами про те, як поводитися під час вагітності, як реагувати на зміни в організмі і власний настрій. У кожної жінки перед пологами виникає маса питань, побоювань і страхів. Ви зможете задати всі запитання нашим фахівцям і отримати повні відповіді і практичні рекомендації.

Курси для майбутніх мам допоможуть боротися з хибними страхами вагітних

Організм вагітної жінки дуже чуйний і сприйнятливий. У зв'язку з цим можуть формуватися природні страхи. Основними з них є:

 • страх втрати дитину або переривання вагітності;
 • страх за здоров'я новонародженого малюка;
 • страх хворобливих пологів;
 • психологічний страх стати непривабливою для чоловіка, страх набору зайвих кілограмів;
 • страх бути неготовою до народження малюка і материнства.

Практикою підтверджено, що дані страхи і переживання в  більшості випадків є помилковими. Фахівці допомагають майбутнім мамам справлятися з тривогами і на ділі спростовують всі зайві негативні домисли. В «Беладент» Ви дізнаєтеся як морально підготуватися до пологів і справлятися з усіма негативними думками та емоціями.

Як підготуватися до партнерських пологів?

Мода на партнерські пологи прийшла з Америки. Але майбутнім батькам варто зрозуміти чи підходить їм дана задумка. У різних випадках це може відбитися позитивно або негативно на відносинах в парі.

Партнерські пологи підходять Вам якщо:

 • Ви і партнер одночасно цього хочете;
 • Ви проходите спільну підготовку;
 • Медперсонал обраного пологового будинку допускає проведення партнерських пологів.

Ми допоможемо підготуватися до пологів з партнером. Заняття дадуть Вам повне уявлення про:

 • вибір лікаря і пологового будинку;
 • збори в пологовий будинок;
 • фізіологію і психологію першого періоду пологів;
 • правильна поведінка під час пологів, позиції і допомогу партнера;
 • правильне дихання;
 • фізіологію і психологію другого і третього періодів пологів;
 • поведінка батьків у перші години життя малюка.

Підготовка вагітних до пологів: правильне харчування майбутньої мами

Вагітні жінки виявляють '' оригінальність '' при виборі їжі. Що їсти можна, а від чого варто відмовитися на ранніх термінах вагітності розповість наш фахівець. Завдяки курсам Ви зможете скласти здоровий раціон для ранніх строків, практично не жертвуючи улюбленими продуктами.

Буває, що при вагітності жінці категорично чогось не хочеться, наприклад, молока або м'яса. Заповнити недолік важливих мікроелементів допоможе спеціальний комплекс вітамінів і натуральних добавок для вагітних, які призначить наш лікар. Таким чином, Ви навчитеся отримувати всі необхідні вітаміни і мікроелементи для здорового розвитку плоду, дізнаєтеся про дієти, які необхідні на більш пізніх термінах, режим харчування.

Дихання під час пологів. Чому це важливо

Вагітна жінка забезпечує киснем відразу два організми - свій і майбутньої дитини. Тому вміння правильно дихати для майбутньої матусі надзвичайно важливо. Дихальна гімнастика - це те, що повинна знати кожна породілля.

На курсах майбутня мама навчитися черевному типу дихання, прийомам самомасажу при потугах і виробить правильну поставу.

Грудне годування

Дуже важливий момент, який вплине на весь подальший процес вигодовування дитини, - це перше прикладання до грудей. Воно повинно пройти правильно без негативних емоцій у мами і малюка. Оскільки всі педіатри підкреслюють важливість грудного вигодовування, мами повинні знати як правильно налагодити цей процес і як реагувати на поведінку новонародженого під час вигодовування.

На курсах для вагітних Ви дізнаєтеся:

 • про правильне перше захоплення грудей;
 • про пози для годування і правильне положення малюка по відношенню до грудей;
 • як, коли і скільки разів необхідно годувати;
 • як зрозуміти, наївся малюк;
 • що робити, якщо дитину потрібно годувати, але він плаче;
 • як правильно віднімати груди у немовляти;
 • що робити в разі застою молока;
 • як і коли відучувати дитини від грудей.

Патронаж новонароджених кваліфікованими фахівцями центру здоров'я «Беладент»

У нас до вашого новонародженого буде приставлений кваліфікований фахівець, який стане консультантом для молодої матусі в перші місяці життя малюка і буде стежити за станом його здоров'я. Він навчить усіх нюансів правильного догляду за немовлям, консультуватиме по моментам грудного вигодовування, ознайомить з видами прикорму і термінами їх впровадження в дитячий раціон.

Спеціаліст розповість батькам про симптоми небезпечних захворювань та інфекцій для немовляти і способи профілактики. Ви будете знати як зробити дитячу безпечним місцем для дитини.

З нами Ви будете готові до пологів на 100%! За більш детальною інформацією про курси для вагітних звертайтесь за телефоном: +38 (067) -231-27-77.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00