Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Лікування радикуліту за допомогою інноваційних методик

Радикуліт - захворювання досить серйозне і неприємне. Йому піддаються більш 10% осіб віком від 40 років. Больові симптоми надовго вибивають людину зі звичного ритму життя. Тому лікування радикуліту обов'язкове.

Причини появи радикуліту

У більшості випадків (95%) радикуліт - це гострий прояв остеохондрозу. Саме через нього втрачають свою еластичність хрящові диски між хребцями. Внаслідок цього, міжхребцева відстань зменшується, а нервові волокна затискаються. Звідси гострий больовий синдром.

До причин радикуліту відносяться:

 • малорухливий спосіб життя, і його наслідок - остеохондроз;
 • остеофіти;
 • стеноз хребта;
 • старі травми хребта.

Стрес, підняття важких предметів, переохолодження, інфекції і порушення обміну речовин можуть спровокувати гострий напад радикуліту.

Методи лікування радикуліту в Беладент

Насамперед невролог Беладент знімає больовий синдром. Для цього призначаються протизапальні і знеболюючі препарати. Ліки підбираються лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Потім методи лікування радикуліту спрямовані на усунення самої причини болю - радикуліту.

Ми використовуємо класичні методи лікування і фізіотерапевтичні процедури. Вам може бути призначено:

 • мезодермальная терапія - метод введення високоефективних гомеопатичних препаратів в місце локалізації хвороби. Обколювання проводиться невідчутними тонкими голками в кілька етапів. Спочатку це препарати для зняття запалення і больового синдрому. Потім  застосовуються речовини для регенерації хрящової, кісткової і м'язової тканини. Процедура не має побічних ефектів.
 • карбоксітерапія - радикуліт лікується уколами, газовими ін'єкціями CO2. Уколи вуглекислого газу позитивно впливають на запалені нервові закінчення, допомагають вгамувати біль, стимулюють крово- і лімфообіг. Процедура не має протипоказань.
 • сухе комп'ютерне витягування хребта (тільки при наявності результатів МРТ). Збільшує відстань між хребцями. При радикуліті усуває здавлювання міжхребцевих дисків, а значить і защемлення нервового корінця.
 • ударно-хвильова терапія. Знімає больовий синдром і прискорює регенерацію тканин. Крім того, УХТ руйнує і виводить з організму суглобові відкладення солей, відновлюючи еластичність хрящів.
 • лікувальний масаж в комплексі з озонотерапією. Активізують обмінні процеси в місці локалізації хвороби, тим самим покращують стан хрящової і кісткової тканин, сприяють регенерації м'язових волокон.

Ми - не чарівники, ми - професіонали

Неврологічні захворювання зазвичай лікуються складно і довго. Швидкий результат дають тільки ті препарати для лікування радикуліту і методи, які, вилікувавши захворювання, угроблять вам інші органи. Ми ж налаштовуємо своїх пацієнтів на тривалу спільну роботу. Результатом цього є стабільний результат і загальне оздоровлення.

Всі описані процедури лікування радикуліту є повністю безпечними і мають позитивний вплив на весь організм. Уважний підхід до вашої проблеми, заснований на багаторічному досвіді, дозволяє нашим лікарям вибрати найбільш результативний метод лікування радикуліту конкретно у вашому випадку.

Для запису на первинний прийом, телефонуйте нам або скористайтеся формою онлайн запису на сайті.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00