Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Міжхребцева грижа - лікування без операції в центрі здоров'я Беладент

Невропатолог і фізіотерапевт центру здоров'я Беладент працюють в зв'язці. Якщо вас турбують болі в попереку, грудях, шиї, оніміння пальців рук або ніг, порушення рухливості і інші ознаки міжхребцевої грижі, запрошуємо вас на прийом до нашого невропатолога. Лікар вислухає скарги і при необхідності призначить дослідження: комп'ютерну томографію, рентгенографію або магніторезонансну томографію. Після цього ставиться точний діагноз і призначаються процедури.

Наш фізіотерапевт візьметься за лікування міжхребцевої грижі тільки тоді, коли буде мати повну картину хвороби та рекомендації фахівця.

Протягом всього лікувального курсу невропатолог Беладент контролює процес, а фізіотерапевт професійно проводить призначені процедури. Ви постійно перебуваєте під наглядом двох висококваліфікованих фахівців в області безопераційного лікування міжхребцевих гриж.

Лікування грижі хребта без операції - це сучасний метод, нашої клініки. Наш центр робить ставку на рішення проблем болю без оперативного втручання, так як хірургія - це все ж крайній, радикальний метод. Щоб не було «одне лікуємо, інше калічимо», фахівці Беладент регулярно вдосконалюють свої знання, застосовують свій досвід і новітнє європейське обладнання для того, щоб під час лікувального курсу не тільки мінімізувати негативний вплив процедур і медикаментів на весь організм, а й паралельно оздоровити інші органи і системи.

Симптоми міжхребцевих гриж поперекового, шийного і грудного відділів

Симптоми міжхребцевої грижі шийного відділу:

 • німіють пальці на руках;
 • паморочиться і болить голова;
 • болить плече;
 • підводить пам'ять;
 • порушується сон.

Симптоми міжхребцевої грижі поперекового відділу:

 • болить нога уздовж задньої, передньої або бічної поверхні стегна аж до стопи;
 • болить гомілка і стопа;
 • німіють пальці на ногах;
 • постійний біль в попереку;
 • не можете нормально нагнутися або прогнутися в попереку.

Симптоми міжхребцевої грижі грудного відділу:

 • викривляється хребет (сколіоз);
 • постійний біль в грудному відділі хребта;
 • німіють частини грудної клітки;
 • при повороті корпусу болить серце;
 • біль між лопатками.

Якщо у вас проявляються не всі симптоми, а лише деякі, і ви тільки припускаєте наявність міжхребцевої грижі - не полінуйтеся, запишіться на консультацію до невропатолога. В кінцевому підсумку заощадите і гроші, і час, і нерви.

Якими методами проводять лікування грижі без операції

Поле постановки точного діагнозу в центрі здоров'я Беладент застосовується сучасний фізіотерапевтичний комплекс, який включає в себе сухе комп'ютерне витягування хребта, мануальну терапію, ударно-хвильову терапію і карбоксітерапію.

Лікування міжхребцевих гриж без операції досить довгий процес. Однак це найбезпечніший шлях до нормального життя - без болю, без обмежень, без лікарів, лікарень і таблеток.

Сухе комп'ютерне витягування хребта проводиться на інноваційному обладнанні BTL-16 Plus. Комп'ютер дозволяє чітко контролювати витяжку, роблячи процедуру виключно безпечною та ефективною.

Ударно-хвильова терапія проводиться на інноваційному обладнанні європейського виробника BTL і, по суті, є неінвазивною біохірургією. Гідроакустичні хвилі апарату впливають на тканини крізь шкіру, знімаючи запалення.

Карбоксітерапія - це лікування ін'єкціями вуглекислого газу, які знімають больовий синдром і мають безліч інших терапевтичних властивостей.

Консультації з питань лікування міжхребцевих гриж і процедури в Беладент.

Для центру здоров'я найцінніше, що може бути - це його репутація. Тому найважливішим для нас є одужання наших пацієнтів.

Для цього ми запрошуємо на роботу кращих, перевірених фахівців. І однією з умов працевлаштування в Беладент є щире бажання допомогти, доброта і повага до людей.

Для цього ми постійно досліджуємо ринок медичного обладнання та закуповуємо нові, добре зарекомендували себе в Європі апарати. Таким рівнем технічної оснащеності може похвалитися далеко не кожен центр.

Для цього ми створили комфортні умови: вас зустрінуть, проводять, вислухають і допоможуть. Ніяких черг, переживань і роздратованого персоналу. Ми заощадимо ваш час, оточимо турботою, затишком і особливою увагою.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00