Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Лікування головного болю, зокрема, мігрені

Порушень роботи організму, які тягнуть за собою напади головного болю, незліченна кількість. Це може бути пов'язано з травмою голови, постійним стресом, судинними розладами, інфекцією, порушенням черепних або лицьових структур. Для кожного з них існує свій окремий протокол лікування головного болю. Розглянемо самий неприємний випадок - мігрень.

Лікувати мігрень, точніше причину захворювання, сьогодні неможливо. На жаль, вчені до цих пір не можуть встановити причини її виникнення, тому можна тільки констатувати симптоми і знімати больовий синдром.

Навіть з діагнозом помилитися досить легко. Звичайно ж, в тому випадку, коли лікар недосвідчений. Але і висококваліфікований невролог центру здоров'я Беладент проводить вкрай ретельну діагностику перш, ніж винести остаточний вердикт і призначати лікування мігрені.

Мігрень: симптоми і лікування

Це первинне хронічне захворювання головного мозку, яке не є симптомом іншого захворювання. Ознаки мігрені:

  • пульсуючий біль;
  • локалізація болю в одній півкулі;
  • посилення болю при фізичних навантаженнях;
  • нудота або блювота;
  • хвороблива чутливість до звуків і світла.

Крім ефективного медикаментозного лікування головного болю, без якого, на жаль, не обійтися, центр здоров'я Беладент пропонує фізіотерапевтичні процедури. Це доповнення дозволить вам поліпшити свій стан з меншою кількістю ліків. Підвищиться ймовірність повного лікування.

Під час нападу мігрені зазвичай відбувається сильний спазм судин головного мозку. Струменево-крапельне введення озону позитивно вплине на еритроцити і збільшить еластичність їх мембран. Завдяки цьому збільшиться їх прохідність в спазмованих судинах і капілярах. Озонотерапія усуває кисневе голодування, насичує клітини корисними речовинами і сприяє прискоренню циркуляції крові.

Разом з цим ми пропонуємо витягування шийного відділу хребта. Поклади солей в хребцях, міжхребетні грижі і остеохондроз ускладнюють транспорт крові до головного мозку. Судини голови починають страждати від нестачі кисню, тим самим даючи зелене світло мігрені. Цикл процедур витягнення шийного відділу хребта дозволить зруйнувати відкладення солей, прискорює їх виведення і, як результат, покращує кровопостачання судин голови.

Сильний головний біль - це дуже тривожний дзвіночок

Сильний головний біль, лікування якої не можна відкладати, може бути передвісником серйозних порушень. При неефективному лікуванні напади мігрені частішають. А кожен напад - це величезний ризик судинної катастрофи, наслідки якої можуть бути вельми сумні.

Та й слабка, але регулярна головний біль теж не обіцяє нічого хорошого. Чим раніше ви запишіться на консультацію до хорошого невролога, тим краще. Щоб пройти огляд у нашого фахівця, телефонуйте з будь-якого контактним номером.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

  • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
  • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
  • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00