Наші послугиНаші фахівціПерсонал клінікиЗадати питання
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
x
Медичний центр

  0456 39 99 98     066 117 18 18

  063 117 18 18           098 117 18 18

г. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ замовити дзвінок

Ми працюємо 3 9:00 до 19:00

субота з 9:00 до 16:00

неділя  з 9:00 до 14:00

Болі після травм - результат неякісної реабілітації

На жаль, в Білій Церкві рівень травматології поки ще далекий від ідеалу, тому вкрай важливо після переломів, установки пластин або протезів звернутися за консультацією до хорошого невропатолога.

Ускладнення після травм самі собою не вилікуються

У нашому центрі здоров'я проводиться лікування головного болю після травми, кінцівок, м'язів, нервів.

До частих проблем посттравматичного періоду відносять:

 • біль;
 • набряки;
 • неврити;
 • невралгії.

Правильне проведення реабілітації дозволяє уникнути ускладнень після травм.

Існує помилкова думка, що біль після зняття гіпсу є природним процесом загоєння. Однак больовий синдром свідчить про подразнення нервових закінчень, про пошкодження м'язів. Адже під час перелому страждає не тільки кістка, а й прилеглі нерви, м'язи і судини. Вони потребують реабілітації.

Також люди звикли ігнорувати набряки. Причина появи посттравматичних набряків криється в порушенні крово- і лімфообігу на пошкодженій ділянці. Необхідно відновлювати циркуляцію крові і лімфи для швидкого і повного одужання.

Перенесені травми - це одна з найчастіших причин складного захворювання під назвою «неврит». Запалення периферичних нервів можуть мати серйозні наслідки для травмованих кінцівок:

 • зменшення тонусу;
 • зниження чутливості;
 • втрата функціональності.

Неврит свідчить про порушення крово- і лімфообігу. У зв'язку з цим припиняється обмін речовин в тканинах, утруднюється виведення продуктів обміну, з'являються набряки.

Посттравматическая нейропатія - діагноз, який не дає забути про перенесену травму. Нервові волокна вражаються в результаті переломів, неправильного зрощення рубців, впливу оточених тканин і інших новоутворень.

Невралгія має ті ж причини виникнення, що і неврити. Але відрізняється нападами болю. Для неї не характерні порушення рухових функцій органів, але больовий синдром досить сильний. Природно, невралгію, як і інші ускладнення після травм, потрібно лікувати.

Беладент допоможе впоратися з болями після травм

Володіючи багаторічним досвідом реабілітації, наші фахівці підберуть вам лікувальний курс процедур, які швидко і без ускладнень поставлять вас на ноги після переломів і протезування, проведуть лікування після травми голови.

Лікувальні масажі допоможуть позбутися від набряків. Також для цієї мети вам можуть призначити ефективний курс ударно-хвильової терапії. Вона ж посилює регенерацію пошкоджених тканин, тим самим прискорюючи загоєння рубців.

Проблеми нервової системи виправить мезодермальная терапія. Вона не має побічних ефектів і є абсолютно безпечною. Введення інформаційно-активних препаратів проводиться тонкими невідчутними голками і не приносить ніякого дискомфорту пацієнтові.

Крім того, лікарі центру здоров'я Беладент застосовують озонотерапію, щоб прискорити кровообіг і відновлення тканин.

Звичайно, неможливо обійти стороною ефективність лікувальної фізкультури. Фізіотерапевт дасть вам рекомендації і список вправ, спираючись на особливості вашої травми і вашого організму.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ІНШИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ?

 • ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ
 • ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ
 • НАДІЙНІ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
 • ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ
ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Де ми розташовуємся:

Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25

як дістатися

Наші телефони:

міський:

0456 3 9999 8

мобільний:

063 117 18 18
  066 117 18 18
  098 117 18 18
Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 19:00

Субота: з 9:00 до 16:00

Неділя: з 9:00 до 14:00